پرینت

سخنرانی فرمانده سپاه تهران در مسجد بقیه الله عج به مناسبت هفته دفاع مقدس

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

photo 2018-09-28 16-53-08

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سردار یزدی در ابتدای مراسم هفته دفاع مقدس یاد شهیدان و امام شهیدان را گرامی داشت و خاطرنشان کرد آنچه که از خاطرات دوران دفاع مقدس برای ما ماندگار شده است عزت و افتخاری است که به سبب تلاش ها و مجاهدت ها و از خودگذشتگی های آن روزها است. و افزود تمام آن از خود گذشتگی ها می تواند یک موتور محرک قوی برای حرکت نظام جمهوری اسلامی باشد.

فرمانده  سپاه تهران با اشاره به خاطراتی از زمان جنگ و دفاع مقدس خاطرنشان کرد آموزه های دینی بوده است که رزمندگان با آن جنگ و دفاع مقدس را به شکل بی‌نظیری اداره کردند و همچنین افزود ارزش دفاع مقدس و انباشته های ما و آن چیزی که امروز ملت ایران را سربلند در دنیا نمایش می دهد در واقع نگاه عرفانی به این آموزه های دینی است.

سردار یزدی همچنین خاطرنشان کرد ایالات متحده امریکا پس از شکست در هشت سال دفاع مقدس همواره در مقابل نگاه انقلابی ملت ایران قرار داشته و سعی کرده است در مقابل ما بایستد وی همچنین افزود آن چیزی که امروز ما را در مقابل آمریکا مصون می دارد حفظ این نگاه انقلابی و دینی است.

سردار یزدی  همچنین با اشاره به سخنان امام (ره) در مورد بسیج خاطرنشان کرد بسیج جهان اسلام هم اکنون شکل گرفته و از تمام نقاط جهان از افغانستان تا سوریه و لبنان در مقابل استکبار جهانی و آمریکا ایستادگی می کند.

سردار یزدی همچنین با اشاره به اقدامات اخیر آمریکا خاطرنشان کرد اقدامات آمریکا از جمله جعل اخبار و تحریم ها و فشارهای اقتصادی با هدف برهم زدن اذهان عمومی و ناامید کردن ملت شریف ایران از تفکر انقلابی و دینی است.

وی همچنین افزود راه‌حل مقابله با این اقدامات اتحاد، ایمان به خداوند و توجه به راهنمایی های رهبر معظم انقلاب و آموزه های دینی است.

وی در پایان مراسم از مردم خواست  تا با جهاد و از خودگذشتگی و توجه به آموزه های دینی و خط‌مشی شهدای دفاع مقدس همواره به سوی تعالی و موفقیت پیش بروند و انتظار امروز شهدا از ملت ایران ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار جهانی است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000