پرینت

موفق ترین رده در حیطه روابط عمومی و تبلیغات در بین تمام رده های سپاه در کشور معرفی شد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه معاونت روابط عمومی و تبلیغات دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...(عج) با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی برنامه های ابلاغی سال 1396 توانست عنوان موفق ترین رده در حیطه روابط عمومی و تبلیغات در بین تمام رده های سپاه در کشور را کسب نماید .
گفتنی است حجه الاسلام و المسلمین حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه طی لوح تقدیری با تجلیل از محمد افشاری بعنوان موفق ترین مدیر از میان مدیران روابط عمومی و تبلیغات رده های نمایندگی ولی فقیه در سپاه از تلاش های وی و کلیه کسانی که زمینه ساز این موفقیت بوده اند قدر دانی نمود .
محمد افشاری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه این موفقیت را حاصل کاری تیمی و تلاش های تک تک پرسنل این معاونت دانست و افزود موفقیت به دست آمده بر اساس برنامه های ابلاغی بوده در حالی که معاونت روابط عمومی و تبلیغات دانشگاه بر اساس نیاز های این مجموعه علمی اقدام به برگزاری برنامه های اقتضایی نیز نموده است که در بازرسی های بعمل آمده مِلاک ارزیابی نبوده اند وی به نقل از مقام معظم رهبری گفت : بهترین کارها آن کارهایی است که برنامه ریزی، آینده نگری و هدفمندی داشته باشند و در اجرای آنها، مغزهای انقلابی، روحیه های خودجوش و استعدادهای جوشان به کار گرفته شود.
در معاونت روابط عمومی و تبلیغات دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با مشکلاتی نظیر عدم تناسب حجم برنامه های ابلاغی و بودجه مواجه بودیم همچنین کمبود نیروی انسانی و مشکلات ساختار سازمانی موانعی بودند که با همدلی و تلاش مضاعف توانستیم بر آنها غلبه کنیم . افشاری با تبریک این موفقیت به همکاران پرتلاش معاونت روابط عمومی و تبلیغات دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و حجه الاسلام والمسلمین دهقانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و فرمانده دانشگاه ابراز امیدواری نمود مشکلات موجود با حمایت های فرمانده دانشگاه رفع گردد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000