پرینت

هشتمین جشنواره مالک اشتر دانشگاه برگزار شد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه از سالن همایش های صدرا هشتمین جشنواره مالک اشتر دانشگاه علوم پزشکی  بقیه الله (عج)  با حضور مسئولین دانشگاه و معاون اجرایی فرمانده کل سپاه سردار اصلانی  برگزار گردید

در این مراسم از رده های برتر بر اساس 4 سطح معاونت ها ، مدیریت ها ، دانشکده ها و مراکز درمانی تجلیل به عمل آمد .

دکتر علیشیری از معاونت تحقیقات و فن آوری ، دکتر رئیس زاده از دانشکده پزشکی ، مهندس صفری از مدیریت فن آوری و اطلاعات و ارتباطات و دکتر خطیب زاده از مرکز درمانی نجمیه برگزیدگان این جشنواره بودند .

گفتنی است معاونت طرح و برنامه  ، دانشکده بهداشت و مدیریت فن آوری اطلاعات و ارتباطات بعنوان رده های با بالاترین رشد امتیاز نسبت به سال گذشته معرفی شدند و معاونت منابع انسانی و مدیریت مهندسی موفق به کسب بالاترین نمره ارزیابی در کارنامه اشراف ستاد کل شدند .
اشراف راهبردی از سوی مقام معظم رهبری  است که فرآیند های سرآمد نازل ترین سطح عملیاتی را به رفیع ترین سطح حاکمیتی متصل نموده با رصد امور راهبردی و شناسایی و حل موانع کلیدی و ضعف های عمده موفقیت پایدار و رشد و پیشرفت دائمی سازمان را تجربه می کند . هدف این روش افزایش توانایی سازمان ها برای انجام ماموریت و اثر بخش نمودن برنامه های تحولی و آگاهی مدیران از میزان رشد سازمانی و ارزیابی درست از میزان بهبود مدیریت در چرخه اشراف است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000