دفتر مرکزی

پرینت

تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه

IMG 5564

عصر روز یکشنبه مورخ پانزدهم مهرماه مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله با حضور ریاست محترم دانشگاه، مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله برگزار شد.

در این مراسم که همچنین با حضور تنی چند از معاونین و مدیران ارشد دانشگاه ، برخی از اساتید و اعضای شورای مرکزی حوزه بسیج دانشجویی و همچنین مسئولین ادوار گذشته بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد از زحمات برادر مجتبی نادری در طول مدت مسئولیت ایشان تقدیر و برادر محسن شهریور بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه معرفی شدند .

در ادامه گزارش تصویری مراسم تقدیم میگردد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 489
پرینت

انتصاب

5963488 369

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) برادر مجتبی نادری بعنوان مشاور دانشجویی رئیس دانشگاه منصوب گشت .

 در بخشی از این حکم آمده ست :

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از توان و خلاقیت دانشجویان و ظرفیت های موجود دانشگاه در جهت ارتقای نقش و جایگاه دانشجو و تقویت روحیه خودباوری در دانشجویان تلاش نمائید.

نظرات (0) کلیک ها: 473
پرینت

بازدید جمعی از مسئولین حوزه از پایگاه های بسیج دانشجویی

82463823-71481552

نظر به پایان یافتن ترم تحصیلی جاری به همت معاونت هماهنگ کننده پایگاه ها جمعی از مسئولین حوزه بسیج دانشجویی با حضور در دفتر پایگاه های بسیج دانشجویی شهید نیکزاد ، شهید قاسمی ، شهید مفتح و شهید رهنمون ضمن عرض خداقوت به اعضای محترم پایگاه و بررسی برنامه های انجام شده در طول ترم  با اعضای شورای پایگاه پیرامون بهبود بخشیدن به برنامه ها به بحث و تبادل پرداختند.

تصاویر پایگاه شهید نیکزاد :

تصاویر پایگاه شهید قاسمی :

تصاویر پایگاه شهید مفتح :

تصاویر پایگاه شهید رهنمون:

نظرات (0) کلیک ها: 346
پرینت

معرفی جانشین حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه

5963488 369

طی حکمی از سوی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ برادر محسن شهریور بعنوان جانشین حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) منصوب گردید .

همچنین طی حکمی از سوی مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه برادر محمدحسین اسکندری بعنوان مسئول معاونت فرهنگی حوزه بسیج دانشجویی منصوب گردید .

گفتنی است مراسم معارفه این عزیزان در حاشیه دومین نشست میان دوره ای طرح تربیتی معرفتی کاظم (کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) که مورخ 20 اردیبهشت ماه با حضور اعضای شورای عمومی حوزه بسیج دانشجویی در اردوگاه سیدالشهدای آبعلی برگزار شد، انجام پذیرفت.

نظرات (0) کلیک ها: 374
پرینت

اولین جلسه شورای مرکزی حوزه در ترم جاری برگزار شد

1e

اولین جلسه شورای مرکزی با حضور مسئولین واحدهای حوزه و مسئولین پایگاه های بسیج دانشجویی برگزار شد. در ابتدای این جلسه به صورت کوتاه مروری بر فعالیت های انجام شده در ترم قبل صورت پذیرفت و نکات قوت و ضعف هر یک مورد بررسی قرار گرفت در ادامه هر یک از واحدهای حوزه  برنامه های خود را برای ترم پیش رو بیان کردند.

نظرات (0) کلیک ها: 393
پرینت

واكنش دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) به يك گزارش در روزنامه شرق

photo 2018-01-30 10-15-30
پیرو درج گزارشی در آن روزنامه محترم مورخ: 96/10/21 در صفحه ١٣ با عنوان «آرایشت را پاک کن بعد وارد شو» در ادامه توضیحات این دانشگاه به حضور ارسال می‌گردد. خواهشمند است برابر قانون مطبوعات با همان شیوه نگارش تیتر صفحه اول و دنباله مطلب، در اولین شماره اقدام فرمایید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 557

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000