پرینت

برگزاری دوره آمادگی آزمون علوم پایه

نوشته شده توسط معاونت علمی و سلامت. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

A01برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) دوره آمادگی آزمون علوم پایه برگزار خواهد شد.

 

A01

مهدی فرید چهر معاون علمی و سلامت حوزه بسیج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: سالهاست که در دانشگاههای مطرح کشور در جهت کمک به دانشجویان در زمینه شیوه مطالعه جهت آزمون های علوم پایه و پره انترنی، جمع بندنی مطالب و ... دوره آمادگی این آزمون ها برگزار می شود که بنا بر آمار تأثیر بسیار خوبی هم بر نمرات کسب شده توسط شرکت کنند گان داشته است.

faridchehrبه همین جهت معاونت علمی و سلامت حوزه بسیج دانشجویی امسال برنامه دارد با همکاری جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، دفتر دانش آموختگان و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران که سالها در این زمینه فعالیت موفقی داشته اند برای اولین بار در دانشگاه دوره آمادگی آزمون علوم پایه را برگزار نماید.

وی در ادامه افزود: در این دوره از اساتید مطرح دانشگاه های شهر تهران استفاده خواهد شد و علاوه بر دانشجویان دانشگاه، تعدادی از دانشجویان دانشگاههای دیگر نیز شرکت خواهند نمود ولی دانشجویان دانشگاه در اولویت بوده و هزینه ای بسیار جزئی پرداخت خواهند نمود.

فرید چهر در ادامه گفت: زمان برگزاری دوره تاریخی پیشبینی گردیده که با سایر برنامه های دانشجویان تداخلی نداشته باشد ولی از اساتید و دانشجویان درخواست داریم نظرات خود را با ما پیرامون جوانب مختلف این دوره در میان بگذارند و انشاءالله از مهرماه اطلاعیه های مربوط به زمان ، شیوه و هزینه ثبت نام، زمان برگزاری دوره، اسامی اساتید و ... به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با برگزاری موفق این دوره از سال آینده دوره آمادگی آزمون پره انترنی نیز برگزار شود.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000