پرینت

فراخوان بخش دانشجویی دومین کنگره ملی تروما

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

 

دومین کنگره ملی تروما با موضوع محوری تازه های تروما و با هدف بررسی آخرین دستاوردهای علوم تروما در ایران و ارائه یافته های علمی نوین در این خصوص جهت جامعه پزشکی و همچنین برجسته سازی اهمیت توجه جدی مقوله تروما برای مسئولان و سیاستگذارن از تاریخ 13 الی 16 آذر ماه سالجاری در مرکز همایشهای بین المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران در تهران با حداکثر امتیاز بازآموزی برگزار می گردد.

 

محورهای اصلی :

تازه های درمان در تروما ، پیشگیری از بروز تروما ،نقش آموزش در کاهش حوادث ،تریاژ در تروما ،نقش فن آوریهای نوین در مدیریت مصدومین ،سامانه کشوری سیستم تروما و ثبت آمار، پرستاری در تروما ، قوانین و مقررات در تروما، تروما و حوادث شیمیایی هسته ای و رادیولوژیک،اختلالات روانی پس از تروما

بنا بر گزارش روابط عمومی دومین کنگره ملی تروما بخش دانشجویی این کنگره به همت شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور، شروع به کار کرده و دانشجویان رشته های مختلف تا 15 آبان ماه فرصت دارند خلاصه مقالات خود را در سایت کنگره به نشانی www.nct2.ir ثبت نموده و رونوشت آن را به رایانامه بخش دانشجویی به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.


پس از داوری، تعدادی از مقالات برتر به صورت سخنرانی و مابقی به صورت پوستر ارائه خواهد شد و از برترین های هر دو بخش تقدیر خواهد شد.


در کنگره علاوه بر کارگاهها و پانل های پیش بینی شده شده توسط کمیته علمی کنگره ، به همت بخش دانشجویی کارگاههای مختلفی ویژه دانشجویان برگزار خواهد شد. لذا دانشجویان علاقمند به شرکت درکنگره و استفاده از کارگاهها و خدمات ، جهت ثبت نام به سایت کنگره به نشانی www.nct2.ir مراجعه نموده و همچنین اسامی کارگاههای درخواستی خود را به ذکر مشخصات فردی به رایانامه بخش دانشجویی به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.


شرکت در کارگاهها جهت دانشجویان دارای مقاله رایگان بوده و جهت سایر دانشجویان با 70 درصد تخفیف خواهد بود.

 13764 491

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000