پرینت

ابلاغ مدیریت امور دانشجویان و سالن 6 کنگره ملی تروما به بسیج دانشجویی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

PhotoFunia-14f79a75 oبه دلیل اهمیت مسئله تروما در کشور و چالش‌های متنوعی مانند بالا بودن آمار تلفات حوادث جاده‌ای و حادثه خیزبودن بسیاری از راه‌های کشور و وقوع حوادث طبیعی و بحران‌های پیامدی آن و از طرفی با توجه به تجارب ارزنده دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) در دوران دفاع مقدس و مواجه پزشکان متعهد با بسیاری از تروماهای جنگی و تلاش‌های علمی صورت گرفته در سالیان پس از دفاع مقدس، سال گذشته تولیت قطب علمی تروما توسط وزارت بهداشت به دانشگاه بقیه‌الله (عج) سپرده شد.

 

اولین کنگره ملی تروما به ریاست دکتر سید مسعود خاتمی، با هدف بررسی آخرین دستاوردهای علوم تروما در ایران و ارائه یافته‌های علمی نوین در این خصوص برای پزشکان و متخصصان و برجسته‌سازی اهمیت توجه جدی به مقوله تروما برای مسئولان و سیاستگذاران از 24 به مدت 3 روز در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی تهران برگزار می شود.

کمیته علمی کنگره به ریاست دکتر صحت با ۸ کارگروه تخصصی پیشگیری، درمان تروماهای رایج، آسیب‌های روانی ناشی از تروما، آمار و اپیدمیولوژی، توانبخشی، مسائل حقوقی و قانونی در تروما و مدیریت سیستم و آموزش و پژوهش در حال فعالیت است.

کمیته اجرایی جشنواره نیز به ریاست دکتر ابراهیم متولیان فعالیت خود را آغاز نموده است.

از سوی دکتر متولیان،علی مهتدی مسئول حوزه بسیج دانشجویی به عنوان عضو کمیته اجرایی جشنواره و مسئول کمیته دانشجویی و مدیریت سالن شماره 6 منصوب شد.

پس ابلاغ این مسئولیت، در راستای انجام هرچه بهتر مأموریت های محوله،کمیته ای شامل تعدادی از دانشجویان فعال در حوزه بسیج دانشجویی تشکیل و تقسیم وظایف صورت پذیرفت.

لازم به ذکر است این کنگره صبح روز چهارشنبه با حضور وزیر بهداشت و جانشین فرماندهی کل سپاه افتتاح خواهد شد.

12

 

دانلود فایل PDFبرنامه کامل همه سالن ها در سه روز

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000