پرینت

دانشجویان بسیجی باید به سمت مطالبه گری تخصوصی بروند

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

دکترحیدری ریاست سازمان بسیج دانشجویی با حضور در نشست مسئولین علمی بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور، از لزوم حضور پررنگ تر دانشجویان در مباحث علمی گفت وتاکید کرد: دانشجویان بسیجی در حوزه های سیاسی مثبت ظاهر شده و مباحث سیاسی روز را به خوبی تحلیل می کنند ولی هنوز در بخش علمی به این سطح نرسیده اند و باید فعالیت دانشجویان در مباحث علمی هم بیشتر شود.

وی  با تاکید بر این نکته که دانشجویان باید در حوزه های تخصصی علمی ، نقش آفرینی بیشتری داشته باشند گفت: دانشجویان بسیجی باید به سمت مطالبه گری تخصصی پیش بروند. یعنی باید حساسیت ها صرفا در ارتباط با مسائل سیاسی و فرهنگی نباشد برای مثال همان گونه که در موضوع مذاکرات هسته ای دانشجویان ما پی گیر نتایج و مذاکرات هستند باید به سمتی برویم که دانشجویان بیش از پیش در موضوعات علمی هم به تحلیل و بحث و ارائه نقطه نظرات تخصصی بپردازند.

حیدری با اشاره مواردی مانند : بحران کم آبی ، محیط زیست ، بنزین آلوده ، کنترل تورم ، طرح جامع نظام سلامت و... گفت: ما نیازمند یک موج جدیدی از مطالبه گری تخصصی هستیم.؛ دانشجویان بسیجی نباید محدود در ابعاد سیاسی و فرهنگی باشند بلکه باید در ابعاد علمی و اقتصادی و... نیز حرف برای گفتن داشته باشند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000