پرینت

گزارش راهیان نور دانشجویی سال91

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

 

اردوهای راهیان نور فرصت بسیار ارزشمندی است تا بخش بسیار کوچکی از رشادتهای فرزندان این آب و خاک در جریان هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل دشمن قسم خورده نمایش داده شود. راهیان نور فرصتی برای نمایش رشادتهای شهیدان است. 

 

 

اردوهای راهیان نور همچون یک انقلاب فرهنگی عظیم بوده و از این اقدام و ظرفیت مناسب فرهنگی میتوان برای مقابله با هجمه نرم دشمنان و اعتلای اصول انقلاب اسلامی استفاده مناسب کرد. زائران و به ویژه جوانان با شرکت در کاروانهای راهیان نور میتوانند با حضور در سرزمینهای عملیاتی درک کنند که چگونه رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس دشمن را از خاک میهن بیرون راندند و حتی اجازه تصرف یک وجب از خاک ایران را نیز به آنها ندادند.

 

با عنایت به این موضوع و به منظور تجدید پیمان با آرمانهای بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، بیعت دوباره با رهبر گرانقدر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان ایثارگر هشت سال جنگ تحمیلی و با یاری خداوند متعال و استعانت شهیدان،پانزدهمین دوره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) در اسفندماه  1391 برگزار گردید. کاروان فوق شامل 110 نفر از دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه، حرکت خود را از ساعت 15 روز سه شنبه 15/12/1391 با بدرقه مسئولین دانشگاه و حوزه بسیج دانشجویی از مسجد جامع بقیه الله الاعظم (عج) آغاز نمود و طی 4 روز استقرار در استان خوزستان از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید نمودند. این کاروان صبح روز یک شنبه 20/12/1391 به تهران برگشت.در ادامه گزارش تفصیلی این اردو  تقدیم می گردد.به امید اینکه مورد قبول شهدا قرار گرفته باشد.

 

دریافت فایل کامل گزارش از  

اینجا

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000