پرینت

تشکیل ستاد برگزاری اردوی راهیان نور غرب دانشجویی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

ستاد برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویی مناطق عملیاتی غرب کشور در دانشگاه تشکیل شد. محمدصادق باحقیقت مسئول کانون دفاع مقدس حوزه بسیج دانشجویی و دبیر این ستاد با اعلام این خبر گفت: این ستاد از اوایل تیرماه تشکیل گردیده و در اولین جلسه ستاد، کلیات اردو مورد بررسی قرار گرفت. وی در ادامه افزود این اردو از تاریخ 9 تا 13 مهرماه در استان های کرمانشاه و ایلام برگزار خواهد شد و دانشجویان علاوه بر اینکه در مراسم دعا ی روز  عرفه در مرز خسروی حضور خواهند داشت از مناطق عملياتي ...

شهر سرپل ذهاب و يادمان قراويز، يادمان تپه كرجي­ها، شهر سومار، بازديد گذري از شهر جنگ زده نفت شهر، يادمان گيسكه، زيارت امامزاده صالح، قلاويزان (مهران)، قرارگاه عملياتي اميرالمومنين (ع) منطقه بانروشان، شهر پاوه، ارتفاعات بازي دراز ، گيلانغرب و منطقه عملياتي مطلع الفجر بازدید خواهند نمود.

باحقیقت در ادامه گفت: علاوه بر بازدید از مناطق عملیاتی، رزم شب و همچنین بازدید از مکانهای تفریحی نیز در استانهای کرمانشاه و همدان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه به زودی واحد های اجرایی اردو شروع به کار خواهند کرد، افزود: از آنجایی که طبق سنوات گذشته، تمامی کارهای اردو از برنامه ریزی گرفته تا تأمین محتوا و کلیه امورات اجرایی، توسط خود دانشجویان  انجام خواهد شد،لذا از تمامی دانشجویان علاقمند به همکاری با ستاد، چه در قبل از اردو و چه در حین اردو دعوت می کنیم به دفتر حوزه بسیج دانشجویی مراجعه یا با شماره تلفن های 09362896861 و  88620826 تماس حاصل نمایند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000