پرینت

گزارش/ نهمین دوره آموزشی راویان نور

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

گزارش/ نهمین دوره آموزشی راویان نور
 
 

نهمین دوره آموزش راویان نور یاد بود شهید ناصر کاظمی با حضور 220 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های کشور که از تاریخ 23 مرداد 1394 در شهر سنندج شروع شده بود به پایان رسید.
دوره یاد شده در 2 مرحله تئوری و عملی برگزار گردید. در مرحله تئوری، دانشجویان خواهر در اردوگاه امام علی(ع) و دانشجویان برادر در اردوگاه شهید سلیمان خاطر در شهر سنندج استقرار داشتند و کلاس ها در محل اردوگاه و سالن آمفی تئاتر یادمان باشگاه افسران تشکیل می شد.

دانشجویان در مرحله عملی نهمین دوره آموزشی راویان نور، با حضور در مناطق دزلی، دالانی، مریوان، خانم شیخان، قوچ سلطان، سیران بند، بانه، گردنه خان، بولحسن، دارساوین، سردشت، بلفت و دوپازا، یادمان شهید کاظمی و شهدای حاج عمران از زبان سرداران، رزمندگان و پیش مرگان مسلمان کُرد نسبت به مناطق توجیه گردیدند.

در این دوره دانشجویان شرکت کننده در 18 گروه 8 تا 12 نفره سازماندهی شده و با حضور در منزل خانواده های معظم شهداء، شهید پژوهی، روایت گری و ایجاد صفحه در اینستاگرام به مسئولین دوره گزارش ارائه کرده و در پایان گروه های برتر در بخش خواهران و برادران مشخص گردیدند.اساتید شرکت کننده در این دوره عبارت اند از:

سرداران:
حسن رستگار پناه، مرتضی قربانی، حسین دقیقی، فتح الله جعفری، حسین الله کرم، یعقوب زهدی، عباسعلی فرزندی، رسول یاحی، غلامرضا علاماتی، محمدرضا شعبانی، حمید عسگری، علی اکبر مصطفوی، سیروس صابری، جواد اکبری، حمزه فلاح.

روحانیون:
حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی و حجت الاسلام و المسلمین انواری.

برادران:
حاج حسین یکتا، حجت الاسلام سید محمد هاشمی، حجت الاسلام سید کمیل باقر زاده و دکتر مهدی تلوری.

پیش مرگان مسلمان کرد:
ماموستا فتاحی، کاک جلال ایاضه، کاک امیر سعید زاده، کاک ناصر علیزاده.

خواهران:
صدیقه کاوه (خواهر شهید محمود کاوه)، منیر ارمغان (همسر شهید مهدی زین الدین)، دکتر صانعی (رزمنده شمالغرب)، دکتر مریم کاتبی (رزمنده شمالغرب)، سرکار خانم بخشی (رزمنده شمالغرب) و سرکار خانم شریفلو (راوی و نویسنده).اختتامیه دوره یاد شده در محل شهدای حاج عمران برگزار گردید و پس از آن دانشجویان به استان های خود بازگشتند.


برنامه تداوم راویان نور نیز با کارهای پژوهشی، بازدید از مناطق عملیاتی غرب و جنوب برنامه ریزی شده است و تا فروردین ماه سال 1395 ادامه خواهد داشت و در پایان به دانشجویان کارت روایت گری داده خواهد شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000