پرینت

آغاز ثبت نام سراسری خادمین راهیان نور

نوشته شده توسط معاونت فرهنگی. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

آغاز ثبت نام سراسری خادمین راهیان نور

در راستای ایجاد بستر حضور خادمین افتخاری در مناطق عملیاتی دفاع مقدس به منظور خدمت به زائرین کوی شهیدان، شبکه خادمین راهیان نور کشور از علاقمندان حضور در سرزمین دفاع مقدس دعوت به نام نویسی کرد.

احمد رحیمی زاده معاون زائرین و خادمین ستاد مرکزی راهیان نور با اعلام این خبر گفت: هر ساله با خیل عظیم مشتاقان خدمت به زائران و میهمانان شهدا در سرزمین نور روبرو می‌شویم که سازماندهی، آموزش، اعزام و ارتباط با این عزیزان تدابیر مخصوص به خود را می‌طلبد.

رئیس شبکه خادمین راهیان نور کشور افزود: داوطلبین گرامی می توانند از تاریخ 25 آذرماه با مراجعه به سامانه ثبت نام کمیته خادمین قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج به نشانی (khademin.koolebar.ir) با تکمیل فرم ثبت نام  و گذراندن مراحل گزینش به کسوت خادمی شهدا نائل شوند.


وی افزود: خادمان شهدایی که انتخاب می‌شوند در چهار دوره به صورت متمرکز و پس از مشخص شدن یادمان‌ها، اردوگاه ها و محل های خدمت و پس از طی دوره های آموزشی به مناطق مورد نظر اعزام می‌شوند.


رحیمی زاده خاطر نشان کرد: همه ساله تعداد زیادی از جوانان مشتاق فرهنگ ایثار و شهادت در لباس خادم شهدا راهی یادمان‏ ها و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس میشوند که حال و هوای این تجربه زیبا به گونه ای است که راهیان نور، هر ساله شاهد افزایش تقاضای حضور داوطلبانه و ثبت نام قشرهای مختلف مردم با عنوان خادم شهدا است.


گفتنی است که خادمین شهدای کربلای ایران برای ارائه نظر، پیشنهاد و انتقاد خود می‌توانند به سامانه ارتباط پیامکی 30001414 (روابط عمومی و امور بین الملل ستاد مرکزی راهیان نور کشور) تماس و مسائل مورد نظر خود را با مسئولان راهیان نور مطرح نمایند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000