پرینت

بسیج دانشجویی ۱۲ دانشگاه تهران: مسئولان با تلاش همه جانبه مانع نفوذ عدالت‌خواهی فرمایشی عناصر ضد انقلاب شوند

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی ۱۲ دانشگاه تهران به دنبال اعتراضات رانندگان و کامیون داران به خاطر گرانی در برخی بخش ها و پایین بودن کرایه ها با انتشار بیانیه ای از مسئولان خواستند با تلاش همه جانبه مانع نفوذ عدالت خواهی دروغین و فرمایشی عناصر ضد انقلاب شوند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

از اهداف انقلاب اسلامی ایران زدودن غبار محرومیت ها از چهره ی محرومان و رسیدگی مستقیم به مشکلات جامعه اسلامی است. همچنین توفیق خدمت گزاری به مردم همواره از طرف مسئولین نظام اسلامی جزو اهداف و آرزوها برشمرده شده است.

در آموزه های قرآنی و اهل بیت (علیهم السلام) بر رسیدگی به افراد نیازمند همواره تاکیده شده است. در الگوی مدیریتی امام علی (ع) بر انتخاب کارگزاران و مدیران لایق، برخورداری از دستور العمل جامع مدیریتی و لزوم جلوگیری از هرگونه ظلم و انحراف در جامعه اسلامی برای رفع مشکلات تاکید شده است.

به بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی عوامل انحطاط و عقب ماندگی در جامعه اسلامی ایران سه چیز است؛ فقر، فساد و تبعیض. ایشان در این باره می فرمایند: «اگر با فقر و فساد و تبعیض در کشور مبارزه نشود ، اصلاحات به معنای حقیقی ، اصلاحات انقلابی و اسلامی تحقق پیدا نخواهد کرد.»

در چند روز اخیر مشکلاتی از قبیل افزایش نرخ بیمه، افزایش قیمت لوازم و قطعات کامیون، افزایش عوارض جاده ای در برخی بخش ها و پایین بودن کرایه ها موجب نگرانی و اعتراضات رانندگان و کامیون داران شد. دشمنان انقلاب اسلامی که همواره در پی عملی کردن سیاست های شوم خود علیه نظام جمهوری اسلامی هستند، هرازگاهی با سیاست های خبیث خود سعی در نمایش چهره گرگ صفت خویش به شکل حامی و مطالبه گر ملت ایران اسلامی داشته اند؛ از این رو در سایه این مطالبه گری به حق و ضروری مردم، رسانه های معاند هم سعی کردند از فرصت استفاده کرده و به اهداف شوم خود نزدیک تر شوند .

با توجه به رسالت مهم صدا و سیمای جمهوری اسلامی در انعکاس مطالبات به حق مردم، حضور فعال رسانه ملی در تحقق شعارهای انقلاب اسلامی با محوریت پیگیری و تلاش برای خدمت گزاری، ریشه کن کردن فساد، رفع تبعیض ها و تلاش برای برقراری عدالت اجتماعی از اصول لاینفک این نهاد تاثیر گذار به شمار می رود و انتظار می رود در تمامی مراحل از این اصول اساسی کوتاه نیامده و با حضور به موقع دست دشمنان را از هرگونه اقدامات پلید قطع کند.

با نگاهی عمیق تر به تلاش همه جانبه دشمنان انقلاب اسلامی و طراحی جنگ اقتصادی علیه ملت ایران در مقطع فعلی، توجه به بیانات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال گذشته مبنی بر لزوم تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" می توانست برای همه مسئولین و نهادها خصوصا رسانه ملی نقشه راهی باشد و کاستی هایی را که چندین سال است در تحقق شعارهایی که برای رفع مشکلات اقتصادی مردم از جانب رهبر انقلاب اسلامی انتخاب می شوند را برطرف کند.

دانشجویان بسیجی ضمن تاکید بر اقدام عملی در خصوص رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم از همه مسئولین و نهادهای مهم به ویژه صدا و سیما درخواست دارند با تلاش در راستای ایجاد عدالت، رفع محرومیت ها، رفع تبعیض و حمایت از اقتصاد درونی و بومی از حجم تحمل سختی های به حق ملت ایران اسلامی کاسته و پرچمدار مطالبات مردمی باشند و از نفوذ عدالت خواهی دروغین و فرمایشی عناصر ضد انقلاب جلوگیری کنند.

و من الله التوفیق 
 
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا وسیما
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری
بسیج دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین (ع)
بسیج دانشجویی دانشگاه سوره
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران جنوب
بسیج دانشجویی پردیس فنی شهید عباسپور
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران غرب
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف
بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000