پرینت

اجازه بهره برداری از تجمعات مسالمت آمیز را به ضد انقلاب نمی‌دهیم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

مجتبی نادری مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله با اشاره به اعتراضات اخیر گروهی از مردم در خصوص مطالباتشان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: از چند روز قبل  شاهد اعتراض بخشی از جامعه به وضعیت معیشتی شان بودیم که البته این مطالبه یک مطالبه به حق است و مسئولین دولتی هم باید پاسخگوی وضعیت معیشتی کنونی باشند.
 
 
 
 
وی با بیان اینکه دشمنان خارجی و معاندین داخلی همواره درصدد سوء استفاده از چنین فضاهایی هستند تا تجمعات را به سمت آشوب خیابانی و درگیری سوق دهند، افزود: مسئولین مسببین اصلی مشکلات اقتصادی و معیشتی فعلی مردم هستند با این وجود مسئولین در تمامی سطوح باید به خود آمده و به فکر چاره ای جدی باشند.
 
نادری با تاکید بر اینکه با مصاحبه و لفاظی کردن و اعلام موضع از پشت تریبون کار پیش نمی رود، اظهار کرد: هم قوه مقننه،هم مسئولین دستگاه قضا و هم به طور ویژه مسئولین دولتی باید امروز به مردم گزارش بدهند و بگویند که در خصوص حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم چه اقدامی صورت گرفته است. دولت باید فاصله ایجاد شده بین مسئولین و قشر مستضعف جامعه که ولی نعمتان اصلی انقلاب بوده اند را ترمیم کند.

وی با تاکید بر اینکه آن کسانیکه روزی ملاک وضعیت معیشتی را جیب مردم بیان می کردند حق ندارند با ارائه اعداد و ارقام غیر واقعی شاخص های اقتصادی را خوب جلوه دهند، تصریح کرد: مسئولین باید با حضور در بین مردم و بویژه در فضاهای دانشجویی پاسخگوی عملکرد خود در این خصوص باشند.

نادری بیان کرد: جنبش دانشجویی همواره در راستای مطالبه گری مدافع حقوق ملت شریف ایران بوده و هست اما به دشمنان خارجی و سرسپردگان داخلی شان هشدار می دهیم که اجازه بهره برداری از تجمعات مسالمت آمیز مردم ایران را به آنها نخواهیم داد.

 
وی اظهار کرد: همچنین به مسئولین به طور اکید توصیه می کنیم که اگر در ایفای نقش خود در جایگاهی که هستند وامانده اند ، مسئولیت خود را رها کنند و اجازه ندهند عملکرد بدشان بیش از این به مبانی اصیل انقلاب اسلامی لطمه بزند و اگر غیر از این باشد تکلیف چیز دیگری است و دانشجویان انقلابی در دفاع از انقلاب و رهبری در انجام تکلیف خود کوتاهی نخواهند نمود.
 
 
 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000