پرینت

بیانیه بسیج دانشجویی در آستانه سیزدهم آبان

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

Related image

((فَلا تُطِعِ الكافِرينَ وَجاهِدهُم بِهِ جِهادًا كَبيرًا))

(سوره مبارکه الفرقان آیه ۵٢)


بنابراين ز كافران اطاعات مكن،و به وسيله آن [قران] با آنان جهاد بزرگي بنما.

يوم الله ١٣ آبان يادآور سه رويداد مهم تبعيد امام خمینی به تركيه در سال ١٣٤٣ ، شهادت جمع كثيري از دانش آموزان در سال ١٣٥٧ -روز ملي مبارزه با استكبار جهاني- و تسخير لانه ي جاسوسي آمريكا توسط دانشجويان پيرو خط امام و برملا شدن نيرنگ هاي استكبار جهاني عليه ايران است كه هيمنه و ابهت استكبار جهاني را فروريخت و فرياد بلند ظلم ستيزي آزادي خواهان ايران اسلامي را در دنيا طنين انداز كرد.


بدون شک لانه جاسوسی سابق آمریکای جنایتکار در طول دوران منحوس پهلوی در ایران به عنوان مرکزی برای مدیریت شاه خائن و در دوران انقلاب به عنوان مرکزی برای دسیسه علیه ملت شریف و انقلاب نوپای ما بود که به درستی و به جا توسط دانشجویان پیرو خط امام هدف گرفته و فتح شد و تعبیر انقلاب دوم امام راحلمان نشانگر اهمیت کار این عزیزان بود.

 


بي شك ادامه مقاومت و ذلت ناپذيري ملت ايران برابر جبهه سلطه و استكبار از درس هاي بزرگ قيام عاشورا مي باشد و تا زماني كه نهضت عاشورا ادامه داشته باشد مقاومت و ذلت ناپذيري ملت ايران در برابر يزيد زمانه آمريكاي جهانخوار ادامه خواهد داشت.


آنچه ١٣ آبان امسال را متفاوت تر از سنوات گذشته مي كند آن است كه علیرغم توافق بين الملي موسوم به برجام،بي سابقه ترين تحريم هاي تاريخ آمريكا عليه ايران به اجرا در آمده هست. امروزه براي همه اين حقيقت روشن شده است كه دولت هاي مختلف آمريكا در اهداف و مشي استكباري تفاوتي با هم ندارند. تجربه بدعهدي هاي آمريكا در برجام نشان مي دهد با توجه به خوي استكباري نظام سلطه تنها راه سعادت ملت ها مقابل آمريكا نه راه سازش بلكه راه مقاومت هست.


ملت بزرگ ايران همواه ثابت كرده اند در مقابله با تحريم ها و تهديد ها قوي تر، متحد تر و با صلابت تر از گذشته ظاهر مي شوند از اين رو شعار راهبردي مرگ بر امريكا همچنان شعار وحدت آفرين و نشان دهنده اراده ملي ايرانيان در عرصه استكبار ستيزي و اعلام انزجار از سياست هاي آمريكا مي باشد.


ما دانشجويان پيرو خط امام با تبعيت از ولي امر مسلمين جهان امام خامنه اي(مدظله) حمايت قاطع خود را از مواضع اخير رئیس جمهور محترم کشورمان اعلام ميكنيم و همانگونه كه از همان آغاز گفتگو ها به مذاكره با آمريكاي بدعهد خوشبين نبوديم، اعلام ميداريم ما دانشجويان در دشواري ها و در مقابله با زورگويي ها و زياده خواهي هاي استكبار خدمتگزاران كشور را تنها نخواهيم گذاشت و تاكيد مي كنيم تنها راه پيروزي ما در جنگ اقتصادي تكيه بر توان داخلي و اجراي دقيق اقتصاد مقاومتي مي باشد.


اعمال تحريم هاي جديد ( کاتسا) نسبت به نهاد مقدس و مردمي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و به تبع آن دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله (عج) به عنوان قطب بهداشت و درمان جبهه مقاومت نشان دهنده آن است كه به فضل الهي و عنايت ويژه حضرت ولي عصر (عج) اين نهاد در مسير درست قرار دارد و به عنوان بازوهاي قدرتمند مقاومت خاری بوده است در چشم جهانخواران و عمال تکفیری منطقه ای آنان و نقشه هاي استكبار را به روشنی در منطقه بهم زده است.


ما دانشجويان در دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله (عج) با امام راحل خود و امام خامنه ای عزیزمان عهد و پيمان ميبنديم که در سنگر دانشگاه در کنار اساتید مومن و مبارزمان و مسئولین انقلابی دانشگاه دست از تلاش و مجاهدت علمی و عملی برنداشته و متعهد شده تا نابودي كامل جهانخواران و آزادي قدس شريف و لبیک به ندای مظلومان عالم از پاي ننشينيم.


بدين وسيله از همه دانشجويان آزادی خواه و عدالت طلب و مسلمان ،اساتيد بصیر و آحاد ملت شريف ايران دعوت ميكنيم هم صدا با عزاداران و راهپيمايان اربعين حسيني در راهپيمايي عبادي سياسي يوم الله ١٣ آبان حضور بهم رسانده و مشت محكمي باشيم در دهان ياوه گويان و مستكبران عالم.

بعون الله و فضله
١٠ آبان ماه ١٣٩٦


شوراي تبين مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000