پرینت

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور به مناسبت حماسه سیاسی ملت ایران در ۷ اسفند

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

شورای تبیبن مواضع بسیج دانشجویی کشور طی بیانیه ای اعلام کرد: بی شک تشکیل مجلسی در طراز انقلاب اسلامی مطالبه ی عمومی مردم می باشد که امید است منتخبین مجلسین،  با مرور مطالبات امام (ره) بزرگوار و مقام معظم رهبری، تلاش نمایند تا شاخصه های مجلس انقلابی را محقق گردانند. انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی و پنجم مجلس خبرگان دارای پیام های سیاسی فراوانی بود که در وقت مقتضی با مردم شریف ایران اسلامی در میان گذ اشته  می شود.

متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم


ملت قهرمان و غیور ایران اسلامی !


حماسه پرشور انتخابات هفتم اسفند، بار دیگر تجلی اعتقاد راسخ شما مردم همیشه در صحنه به آرمان های انقلاب اسلامی بود. این حماسه ی حضور ، برای چندمین بار موجبات رسوایی و بی اعتباری دشمنان قسم خورده این مرز و بوم، که در راه دلسرد کردن مردم از آرمان های خود به همه نوع ترفند های  سیاسی و امنیتی و اقتصادی دست زده بودند، را فراهم آورد.

بی  شک  پیروز حقیقی انتخابات شما ملت قهرمان ایران اسلامی هستید که به فضل خدای متعال گامی دیگر درراستای استواری و سرفرازی کشور برداشتید و تصویری از یک ملت صبور،مقاوم، مصمم و متعهد را در پیش چشم جهانیان به نمایش گذاشتید.


ما دانشجویان بسیجی سراسر کشور به نوبه خود خلق این حماسه ی سیاسی بزرگ را، به محضر نورانی حضرت ولیعصر (عج) و نائب بر حقش حضرت امام خامنه ای، تبریک گفته و از آحاد ملت ایران تقدیر و تشکر نموده و خداوند متعال را برای این پیروزی عظیم شاکریم.

اکنون که  این حماسه ی سیاسی با حضور کم نظیر ملت بزرگ ایران به اوج خود رسیده است بسیار به جا و نیکوست که رقابت ها و مبارزات انتخاباتی جای خود را به رفاقت و تعامل دهند لذا ضمن تبریک به همه منتخبین ملت، از هر جناح و جریانی،  انتظار میرود در فرصت باقیمانده تا تشکیل مجلس دهم خود را آماده حضور در خانه ملت و خدمت به مردم فهیم ایران اسلامی کنند.

بی شک تشکیل مجلسی در طراز انقلاب اسلامی مطالبه ی عمومی مردم می باشد که امید است منتخبین مجلسین،  با مرور مطالبات امام (ره) بزرگوار و مقام معظم رهبری، تلاش نمایند تا شاخصه های مجلس انقلابی را محقق گردانند. انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی و پنجم مجلس خبرگان دارای پیام های سیاسی فراوانی بود که در وقت مقتضی با مردم شریف ایران اسلامی در میان گذ اشته  می شود.

در پایان مجددا خدای متعال را جهت خلق این حماسه عظیم، شاکریم و با تکریم یاد امام بزرگوار، شهدا و ایثارگران عالی مقام،فردایی روشن را برای این مرز و بوم آرزو مندیم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000