پرینت

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران در واکنش به بی کفایتی رژیم سفاک آل سعود

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

 بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران در واکنش به بی کفایتی رژیم سفاک آل سعود و فاجعه منا بیانیه ای مشترک منتشر کردند.

متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:


بسم الله الرحمن الرحيم

حکومت سعودى مطمئن باشد که امريکا لکه ننگى بر دامنش نهاده است که تا قيام قيامت هم باآب زمزم و کوثر پاک نمى شود و خونى که از دل اقيانوس بزرگ ملت ما بر سرزمين حجاز جارى شده است، زمزم هدايتى براى تشنگان سياست ناب اسلام گرديده است که ملتها و نسلهاى آينده از آن سيراب و ستمکاران در آن غرق و هلاک مى شوند و ما همه اين جنايتها را به حساب امريکا گذاشته ايم و به يارى خدا و در موقع مناسب به حساب آنان خواهيم رسيد و انتقام فرزندان ابراهيم را از نمرودها و شياطين و قارونها خواهيم گرفت.امام خمینی (ره)

عيد قربان امسال نه تنها براي ملت بزرگ ما بلكه به كام تمامي كشورهاي مسلمان و آزاده جهان تلخ شد. ما اين واقعه بسيار غم‌انگيز و تلخ را در حالي به مولا وسرور خود حضرت مهدي(عج) و جانشين ايشان مقام عظمي ولايت و خانواده حجاج قرباني و همچنين تمام ملت بزرگ ايران، تسليت مي‌گوييم كه وجودمان از شدت حزن جريحه‌دار است و از شدت خشم دندانهايمان را به هم فشرده‌ايم و مشت‌هايمان را به هم گره كرده ايم.

 

اين حادثه پيشتر از آنكه خوي آل سعود مسلمان کش را فاش كند فرياد مظلوميت امت اسلام است. در دنياي امروز ما هر روز تعدادي از مسلمانان در نقاط مختلف قرباني مستكبران و گردنكشاني مي‌شوند كه براي رسيدن به مقاصد كثيف خود از كشتن و غارت مسلمانان هيچ ترسي ندارند. اما تلخ تر از هجمه استكبار و دست نشانده هاي آنها عدم موضع گيري قاطع و صريح برخي مسئولان داخلي است. اين حداقل درخواست ما از مسئولان مربوطه است كه با موضع‌گيري انقلابي و صريح خود در چنين مواقعي بر قلب داغديده امت اسلامي و به خصوص مردم عزيز ايران مرهمي باشند چرا كه به تجربه دريافته‌ايم كه مسامحه و مصالحه با گردنكشان و سفاكان عالم نه تنها دردي از ما درمان نمي‌كند بلكه از ما جهت رسيدن به منافع شيطاني خود بهره خواهند برد و در بهترين شرايط همچون بردگان و كنيزان، ما را در بازار عالم به فروش مي‌رسانند.

خواسته ما از مسئولان آن است كه متوجه باشند دولت خونخوار عربستان ديگر لياقت خدمت به حجاج بيت الله الحرام را ندارد و اتخاذ هرگونه موضعي كمتر از اين،كمك به پايداري اين دولت مرتجع و ادامه اين گونه كشتارهاي به اصطلاح غير عمدي خواهد بود. اولويت آل‌سعود امروز كشتار مردم يمن است تا از نفوذ و گسترش فرهنگ مقاومت جلوگيري كند لذا كليد‌داري خانه خدا و مديريت دو شهر مكه مكرمه و مدينه منوره بايد به دست امت اسلام قرار گيرد. پر واضح است آن دولتي كه گوش به زبان مستكبران عالم دارد لياقت انجام هيچ كاري جز نوكري شيطان بزرگ را نخواهد داشت و اين براي ما درس ديگري است تا بدانيم دشمنان ما از كم عقلان و بي‌خردان قرار داده شده اند.

ما اعلام مي كنيم كه خوشبيني به استكبار و دست نشانده هاي آنان مقدمه سقوط ما را فراهم خواهد كرد لذا ما به جاي خوشبيني به دولت عربستان مبني بر اتفاقي بودن حادثه پنج شنبه و در جهت اعتلاي امت اسلام درخواست خلع‌يد مديريت مناسك حج را از دست آل سعود خواستاريم.

والسلام علی من اتبع الهدی

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000