پرینت

بیانیه 4 اتحادیه بزرگ دانشجویی در اعتراض به بازگشایی سفارت روباه پیر

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

4 اتحادیه بزرگ دانشجویی در اعتراض به انتشار برخی اخبار مبنی بر بازگشایی سفارت انگلیس در تهران در بیانیه ای اعلام کردند؛"به این جاسوسان هشدار می دهیم اگر سناریوهای مداخله گرانه و فتنه انگیزانه در ایران اسلامی بار دیگر از سر گرفته شود، این بار لانه ی جاسوسی روباه پیر نه تنها برای همیشه بسته خواهد شد بلکه این مرکز فتنه گری به «پارک استقلال» تغییر کاربری خواهد داد ."

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:به نام خدا
ملت شریف و عزتمند ایران اسلامی

طی روزهای اخیر خبرهای ناخوشایندی از بازگشایی سفارت روباه پیر در ایران به گوش می رسد. خبرها حاکی از آن است که دشمن خونی که روزگاری از در رانده بودیم به لطف تدبیر آقایان بار دیگر و در قامت یک دوست در حال بازگشت به کشور است. گویا که این دولت خبیث نبوده که تمام همت خود را برای کودتا علیه انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران و تحریک اشرافیت برای شورش علیه جمهوریت نظام در سال 88 به کار بست.

به راستی چه کسی است که فراموش کرده باشد «دولت خبیث انگلیس» بیشترین نقش را در زمینه چینی برای کودتای مخملی سال 88 علیه نظام اسلامی داشته است. چه کسی است که فراموش کرده باشد همین دولت جنایت پیشه بود که با به کارگیری سناریونویسان و جاسوسان خودفروخته، سناریوی کشته سازی در فتنه و بهره برداری تبلیغاتی از این پروژه را در دستور کار قرار داده و علاوه بر داغدار کردن خانواده های ایرانی، اذهان بسیاری از مردم را نیز مشوش کرد؟

آیا به راستی مگر می شود فراموش کرد که رسانه ی وابسته به دربار روباه پیر، نقش اصلی تحریک اراذل و اوباش برای تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم در جریان فتنه ی 88 را داشت؟ آیا همین بوق تبلیغاتی نبود که به تریبونی در دست قاتلان مردم ایران، از ریگی معدوم گرفته تا آدمکشان بهایی عضو انجمن پادشاهی که دستشان به خون دهها تن از مردم عادی کشورمان رنگین است، تبدیل شده و با افتخار سعی داشت تا از این جانیان چهره هایی موجه بسازد؟

جنایات رژیم جنایتکار انگلیس علیه شهروندان کشورمان سابقه ای به درازای روابط دو کشور دارد. چگونه می توان دخالت های این رژیم در تمام شئون و مسائل داخلی کشور را در دوران سیاه پهلوی و قاجار فراموش کرد؟ چگونه ممکن است مردم غیرتمند ایران از یاد ببرد که برنامه ی دولت انگلیس برای رواج قحطی در ایران همزمان با جنگ دوم جهانی، به نسل کشی میلون ها ایرانی آن هم از فرط گرسنگی انجامید؟

متاسفانه درحالی که هنوز چند روزی از افشای استخدام بیش از 250 نفر توسط لانه ی فتنه ی انگلیس در ایران در زمان فتنه ی 88 برای تطمیع و تحریک خواص جامعه برای حمایت از کودتاگران فتنه گر نمی گذرد؛ مردم رنج کشیده ی ایران که هنوز آثار تازیانه های جنایات این رژیم سفاک را بر تن خود دارند، باید شاهد بازگشت این دشمن خونی به کشور باشد و شاید طنز تلخ ماجرا، همزمانی بازگشایی این لانه ی فتنه با ایام سالگرد کودتای آمریکایی-انگلیسی 28 مرداد 32 باشد که رژیم انگلستان برای دستیابی به منافع نامشروع خود در ایران، اقدام به براندازی غیرقانونی نهضت ملی و مردم نفت ایران کرد.

از سوی دیگر طی روزهای اخیر شاهد اظهارات نسنجیده و توام با وادادگی برخی مسئولان کشورمان هستیم که از مردم می خواهند برای خوشامد غربیان و اینکه مبادا به قبای حضرات کدخدا برخورده و توافق مبهم  هسته ای را به هم بزنند، از بیان اصول انقلاب اسلامی خودداری کنند. متاسفانه همزمانی این اظهارات با بازگشایی لانه ی روباه پیر در تهران، نشانه ی بسیار خطرناک و هشداردهنده ای از عزم برخی برای دخالت دادن بیگانگان در امور داخلی کشور است.

با این شرایط؛ دانشجویان انقلابی ایران با تبعیت از اصول و آرمان های امام راحل عظیم الشان و خلف صالحش حضرت امام خامنه ای، به مردم عزتمند ایران اعلام می کنند که همچنان و به مانند سال های گذشته به عنوان چشمان بیدار و بصیر ملت، تمامی رویدادها را رصد کرده و آماده ی هر نوع اقدام انقلابی در راستای حفظ اصول و آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی هستند.

جاسوسان ملکه که به نام دیپلمات های انگلیسی راهی ایران هستند نیز بدانند که گرچه نسل ها در ایران تغییر می کند اما آنچه هیچگاه از تار و پود وجودی مردم این کشور بیرون نخواهد رفت نفرت از انگلیس و عمال آن است. بنابراین به این جاسوسان هشدار می دهیم اگر سناریوهای مداخله گرانه و فتنه انگیزانه در ایران اسلامی بار دیگر از سر گرفته شود، این بار لانه ی جاسوسی روباه پیر نه تنها برای همیشه بسته خواهد شد بلکه این مرکز فتنه گری به «پارک استقلال» تغییر کاربری خواهد داد.

دفتر تحکیم وحدت
بسیج دانشجویی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
جنبش عدالتخواه دانشجویی

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000