پرینت

درخواست بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران ازسرلشگر فیروزآبادی‎؛

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

بسیج های دانشجویی جمعی از دانشگاه های تهران به همراه دانشجویان دانشگاه افسری امام حسین (علیه السلام) در نامه ای خطاب به سرلشگر فیروزآبادی -رئیس ستاد کل نیروهای مسلح- خواستار آن شدند که بخشی از توان موشکی جمهوری اسلامی ایران را در قالب یک اقدام رزمایشی به جهانیان نمایش دهند.


دانشجویان ضمن اشاره به قطعنامه ی اخیر شورای امنیت علیه جمهوری اسلامی و تهدیدات اخیر رئیس جمهور آمریکا، اعلام داشتند که حاضرند تمام توان و استعداد خویش را برای حفظ و ارتقاء توانمندی‌های نظامی کشور به کار بندند.

رونوشت این نامه برای امیر صالحی (فرمانده ارتش)، سرلشگر جعفری (فرمانده سپاه پاسداران) و سردار دهقان (وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح) نیز ارسال شده است.متن نامه بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدو الله و عدوکمبه: رئیس محترم ستاد کل نیروهای مسلح سرلشگر فیروزآبادی


از: دانشجویان جوان بسیجی

سلام علیکم

تاریخ انقلاب اسلامی ایران آمیخته به فداکاری‌های بسیار مردان و زنان دلیری است که با ایثار سرمایه‌های مادی و معنوی فراوان خود، نهال نظام جمهوری اسلامی را آبیاری کردند و به هیچ وجه نگذاشتند طوفان‌های سهمگین حوادث، آن را از جای خود تکان دهد و حال پس از گذشت سال‌ها از طلیعه‌ی آن معجزه‌ی بزرگ الهی، ملت ایران میوه‌های آن نهال را به چشم خود مشاهده می‌کند و از شیرینی ظفرهای به دست آمده پس از دوران تاریک حاکمیت طاغوت فریاد تکبیر سر می‌دهد. میوه‌هایی که برای پرورش آن، چه بسیار بزرگواران و والامقامانی همه‌ی داشته‌های خود را نثار کرده‌اند که یکی از ارزشمندترین آن ثمرات، حرکت بالنده‌ی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به سوی  قلل رفیع اقتدار و غیرت است.

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در همه‌ی این سال‌ها الگوی پشتکار، نظم، تعهد ، ایثار و جهاد بوده‌اند و همین ویژگی موجب شده است تا همیشه خاری در چشم دشمنان اسلام باشند و هرگونه خیال‌پردازی برای تعدی به مرزهای این کشور را از ذهن آن‌ها پاک کنند.و اکنون در این مقطع زمانی حساس دشمنان قسم خورده‌ی ملت ایران، رجزخوانی‌های پوچ و بی‌ثمر خود را آغاز کرده‌اند وسخن از نابود کردن ارتش جمهوری اسلامی ایران و بازرسی از مراکز نظامی کشورمان می‌زنند  و با تصویب قطعنامه‌ای  به خیال خام خود، راه را برای رشد و بالندگی توان دفاعی کشور تنگ کرده‌اند.

ما فرزندانِ همیشه‌بیدارِ این انقلاب و دانشجویان پیروخط ولایت اعلام می‌کنیم، که حاضریم تمام توان و استعداد خویش را برای حفظ و ارتقاء توانمندی‌های نظامی کشور به کار بندیم. همچنین از فرماندهان غیرتمند نیروهای مسلح می‌خواهیم جهت نمایش اقتدار دفاعی ایران اسلامی و برای نشان دادن آن‌که نه این قطعنامه و نه صدها قطعنامه‌ی دیگر، سدی در برابر اقتدار نظامی میهن اسلامی‌مان نخواهد بود، بخشی از توان موشکی خویش را در قالب یک اقدام رزمایشی به جهانیان نمایانده، تا بار دیگر جلوه‌های پرشکوه عظمت اسلام در سطح عالم فزونی یافته و آزادگان جهان عزتمند و مستکبرین خوار و زبون گردند.

و السلام علیکم و رحمت الله و برکاتهرونوشت به:

فرمانده‌ محترم ارتش جمهوری اسلامی امیر صالحی

فرمانده‌ محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرلشگر جعفری

وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سردار دهقان

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000