پرینت

آمادگی خود را برای حضور در همه عرصه های جهاد اعلام می‌کنیم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب، آمادگی خود را جهت پیکار با سفاکان عالم اعلام کردند.

در قسمتی از این نامه آمده است: ما جوانان بسیجی این سرزمین که عاشقانه مسیر پیر خمین را می جوییم، به فرمان امام و مقتدایمان در سنگر دانشگاه حاضر شدیم و به امر شما قلم بر دست گرفتیم تا مسیر تعالی این کشور را از درگاه علم بپیماییم، اما هرگز فراموش نکرده و نمی کنیم که راهمان در نهایت به مقاتله اسلام و کفر خواهد رسید و باید در میدان نبرد با کفر و شرک به جنگ بپردازیم.

متن این نامه بدین شرح است:

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی
حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ای

سلام علیکم

آشفتگی های عالم بشریت و حجم بی عدالتی ها در اقصی نقاط جهان، خود گواه ناکارآمدی الگوهای غربی است که در تحلیل و تبیین سرشت جامعه بشری به تنگنا آمده و در لجنزار خویش دست و پا می زنند و به درستی که تمام راه حل‌های مفروض غرب‌گرایان و غرب زدگان به بن بست رسیده و با جنگ و خونریزی به دنبال فریب بشریت هستند تا در لوای القابی دروغین همچون حقوق بشر، این مرده متحرک را چند صباحی بیشتر به تحرک وا دارند.
 
اما امروز برای اهل تحقیق مبرهن بلکه واضح و آشکار است که با موج بیداری جهانی، دوران استعمار نو به زودی به پایان می رسد و آینده از آن اسلام و در خط و راه انبیا عظام علیهم صلوات الله اجمعین است. و چه کسی است که نداند پروژه های اسلام هراسی و اسلام ستیزی با تمام تلاش های انجام شده و بهره‌گیری از تمام ظرفیت ها، به بن بست رسیده و دیگر بیش از این نمی تواند افکار عمومی و به ویژه اذهان جستجوگر جوانان را منحرف نماید.
 
رهبر معظم انقلاب
ما جوانان بسیجی این سرزمین که عاشقانه مسیر پیر خمین را می جوییم، به فرمان امام و مقتدایمان در سنگر دانشگاه حاضر شدیم و به امر شما قلم بر دست گرفتیم تا مسیر تعالی این کشور را از درگاه علم بپیماییم، اما هرگز فراموش نکرده و نمی کنیم که راهمان در نهایت به مقاتله اسلام و کفر خواهد رسید و باید در میدان نبرد با کفر و شرک به جنگ بپردازیم و چه سعادتی بالاتر از این که دشمن نادان ما را بین دو امر نیک، مخیر کرده است که یا کشته می شویم و به درجه رفیع شهادت نائل میگردیم و یا زمین را از لوث وجود اشرار پاک می نماییم(قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلاَّ إِحْدَی الْحُسْنَیَیْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِکُمْ أَن یُصِیبَکُمُ اللّهُ بِعَذَابٍ مِّنْ عِندِهِ أَوْ بِأَیْدِینَا فَتَرَبَّصُواْ إِنَّا مَعَکُم مُّتَرَبِّصُونَ)
 
امام عزیز امت
این روزها بر جوانان این ملت بسی سخت و تلخ می گذرد که شیطان بزرگ با ایادی نادان خویش در منطقه، برادران عزیزمان را در عراق و فلسطین و سوریه و یمن، به ناحق زیر آتش کینه توزانه خود گرفته و از بدیهی ترین حق هر انسان در تعیین سرنوشت کشور خویش محروم می سازند و مع الاسف هزاران کودک بی گناه و هزاران زن و مردم مسلمان بی گناه در این جنگ ظالمانه از حق حیات محروم می شوند.
 
رهبر عزیز
نسل جوانان امروز، توفیق درک روزهای جهاد و شهادت را نداشته است اما اگر دشمن راستین حق و حقیقت آمریکا و اسرائیل و ایادیش در منطقه همچون گروه های تکفیری بر حماقت خویش برای ادامه جنگ های ظالمانه چه در کشورهای اسلامی پافشاری و چه در تصور رساندن ناامنی به مرزهای ایران اسلامی باشند، آماده ایم تا بجای قلم های خویش سلاح بر دست بگیریم تا ضرب شصت جوانان امروز ایران اسلامی که به فرموده خودتان بسی سهمگین تر از جوانان دفاع مقدس می باشد را به دشمن سفاک و پست نشان دهیم تا کربلایی دیگر بسازیم با این تفاوت که اینبار تمامی کفر و باطل به قتلگاه برود.
 
در پایان خدای را بر نعمت ولای و زعامت حضرتعالی سپاس می گوییم و به نمایندگی از دانشجویان بسیجی سراسر کشور، بار دیگر آمادگی خود را در صورت صلاحدید حضرتعالی برای حضور در همه عرصه های جهاد، از پیکار تن به تن با سفاکان عالم تا جهاد سازندگی برای برادران عزیز مسلمانمان در اقصی نقاط جهان همچون یمن، سوریه، عراق و ...اعلامی می داریم. از خدای سبحان عاجزانه سلامتی حضرتعالی را مساًلت می نماییم.
 
والسلام علیکم
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000