پرینت

نامه ای سرگشاده بسیج دانشجویی 10 دانشگاه به دکتر روحانی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

51bc9b9353141 Rouhani-ir President-1بسمه تعالی

جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم دولت یازدهم

با سلام؛

اظهارات غیرکارشناسی شما در همایش فرماندهان نیروی انتظامی بار دیگر سر زخم کهنه ای را گشود که جنابعالی در دوران دو ساله ی مسئولیتتان در دولت یازدهم، گاه و بیگاه با سخنان تامل برانگیز و مبهم خود، نمک بر آن پاشیده اید. مردم مومن و مسلمان ایران بار دیگر و برای چندمین بار در دو سال گذشته شاهد سخنان پر حرف و حدیث شما درخصوص اجرای احکام دین مبین اسلام بودند.

ارائه ی این نظریه ی عجیب از سوی جنابعالی که نیروی انتظامی موظف به اجرای قانون است و نه اسلام! که در تعارض با نظر علمای اعلام و مراجع عظام تقلید خصوصا ولی امر مسلمین جهان است، سبب می شود تا شنونده ناخودآگاه انگشت حیرت به دندان بگزد؛ چه آنکه با کمال تاسف جنابعالی در حالی این سخنان را بر زبان می رانید که ملبس به لباس تبلیغ دین و حراست از احکام انسان ساز آن هستید و از سوی دیگر در جایگاهی قرار گرفته اید که به حکم قانون اساسی مهمترین مسئولیتتان اجرای اجکام اسلامی است که بن مایه ی قانون اساسی کشور را تشکیل می دهد.


جناب آقای دکتر روحانی؛

چگونه است که آتش تند خشم جنابعالی تنها و صرفا دامان احکام شرع و مجریان آن را می گیرد و جریانات معاند با احکام اسلام که به حکم قانون مجرمان حقیقی هستند، مورد التفاط و نوازش شما قرار می گیرند؟! شما را چه می شود که روزی هم نوا با منادیان اسلام آمریکایی به کسانی که به زعم ناقص شما قصد دارند تا مردم را به زور به بهشت ببرند تاخته و دیگر روز هم صدا با بوق های تبلیغاتی صهیونیست های کودک کش، نوک پیکان حملات خود را به سمت آمران به معروف و ناهیان از منکر نشانه رفته و برای خوشایند عده ای منورالفکر بی فرهنگ، آنان را به جرم عمل به دستور خداوند به باد انتقاد می گیرید؟!

جناب آقای حجت الاسلام روحانی؛

جنابعالی نیروی انتظامی را از اجرای احکام اسلام منع کرده و فرموده اید که نیروی انتظامی موظف به اجرای اسلام نیست؛ به نظر می رسد بسیار مفید خواهد بود اگر شما برای آگاهی افکار عمومی مردم مسلمان ایران به این سوال پاسخ دهید که آیا خود را موظف به تبلیغ اسلام آمریکایی و تشیع انگلیسی در جایگاه ریاست بر دولت جمهوری اسلامی ایران می دانید؟!

جناب آقای دکتر روحانی؛

دانشجویان آگاه و انقلابی ایران اسلامی بار دیگر اعلام می کنند که تحت هر شرایطی پشتیبان و حامی احکام نورانی اسلام و مجریان آن بوده و تذبذب و تغییر رنگ عده ای که تحت تاثیر منافع زودگذر سیاسی قرار دارند، آنان را از ادامه ی این صراط مستقیم دلسرد نخواهد کرد و همچنین تحقق اسلام ناب در تمام شئوناتش را از متولیان مطالبه می نمایند و از شما به صورت جدی می خواهند تا به اظهارات غیرکارشناسی در موضوعات مختلف که جامعه را دچار حاشیه می نماید، پایان بدهید. در پایان موفقیت تمام خادمان راستین اسلام و انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند منان مسئلت می نماییم.

1)    دانشگاه تبریز
2)    دانشگاه شهر کرد
3)    دانشگاه چمران اهواز
4)    دانشگاه گلستان
5)    دانشگاه بوعلی همدان
6)    دانشگاه شهید باهنر کرمان
7)    دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
8)    دانشگاه علوم پزشکی تبریز
9)    دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله
10)    دانشگاه شهید بهشتی 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000