پرینت

اعلام آمادگی دانشجویان بسیجی 6دانشگاه علوم پزشکی برای اعزام به یمن و کمک به مجروحان

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

بسیج دانشجویی6 دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه های تهران بزرگ برای اعزام به یمن جهت مداوای مجرحین تجاوزات عربستان به یمن اعلام آمادگی کردند.

متن بیانیه دانشجویان بسیجی این 6دانشگاه به شرح ذیل است:

اسلام دین رحمانیت ، صلح ومهربانی است و تجاوزهای صورت گرفته درجهان اسلام براساس برنامه های آمریکا واسرائیل درجهت ایجاد تفرقه بین مسلمانان است . و در راس این برنامه ها کشور عربستان سعودی قرار دارد . کشورعربستانی که دردهه های اخیر ماهیت خصمانه ی خودرا با ملت های مسلمان درعمل به وضوح نشان داده و با کشورهای مستکبر و ملحد جهانی و در رأس آنها آمریکا واسرائیل همبستگی خود را اعلام نموده است.

 

حال در چنین شرایطی حکومت عربستان سعودی که متوجه ناکارآمدی دست نشانده خود در یمن یعنی جریان القاعده در برابر جریان انقلاب مردمی شده است ، با کمک آمریکا و همراهی ۱۰ کشور شامل اعضای شورای همکاری خلیج فارس‌ (GCC) جز کشور عمان، به علاوه ترکیه، اردن، مصر، الجزائر و سودان دست به حمله نظامی به این کشور زده است.

تجاوز به خاک یمن زمانی آغاز شد که مردم یمن به رهبری جنبش انصارالله، تنها درصدد این بودند که با استقلال برای آینده کشور خود و بدون پذیرش دیکته های کشورهای همسایه و یا قدرت های بین المللی تصمیم گیری کنند و دست نشاندگان قدرت های استکباری را از کشور خود خارج کرده و بار دیگر شمیم بیداری اسلامی را در منطقه تازه نمایند .

این تجاوز در جهت تامین منافع آمریکا و خدمتی آشکار به رژیم صهیونیستی و گزینه های آن است که درصدد تحمیل تجاوزها و جنایات بیشتری به ملت های منطقه به ویژه فلسطین هستند. این تجاوز آشکار وجنایت غیرانسانی ، از نگاه مصلحان جهان محکوم است و نه تنها لازم است مجامع بین المللی دربرابر آن واکنش نشان داده و آنرا متوقف کنند، بلکه تمامی کشورها و ملت های منطقه باید به گزینه ها و مطالبات به حق مردم یمن احترام بگذارند.

کشور عربستان باید دست از حمایت و سکوت در مقابل جنایات گروه های تروریستی و اسرائیل بردارد.استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا واسرائیل و عربستان می‌خواهند یمن را هم بمانند افغانستان و عراق و سوریه و لیبی به میدان جنگ تبدیل کنند.

کشورهای اسلامی باید با همبستگی و اتحادشان جلوی این جنایات را بگیرند شیعیان غیور یمن دلداده امام خمینی(ره) هستند و حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) را امام مفترض الطاعه خود می دانند، جرمی جز تکیه بر راه مقاومت شیعی و الگوگیری از رزمندگان حزب الله ندارند؛ جرمی که خشم آل سعود عنود را نیز برانگیخته تا آنجا که این رژیم زورگو علنا و رسما به شیعیان یمن حمله کرده و زنان و کودکان و مردم بی گناه آن را به خاک و خون کشیدند.

بی شک حمله عربستان به مردم بی گناه یمن بخشی از طرح های محکوم به شکست صهیونیسم جهانی برای اعمال فشار به جبهه مستحکم مقاومت اسلامی است. بدون تردید کشورهای اسلامی باید در مقابل این عمل وحشیانه سکوت اختیار نکرده و خشم و انزجار خود را از این حملات وحشیانیه حکمرانان سعودی و حامیانش به گوش همه جهانیان برسانند.

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های علوم پزشکی تهران بزرگ ضمن محکومیت این جنایات :

1 . از وزارت خارجه خواستاریم از طریق روابط دیپلماتیک وارد این موضوع شده و با رایزنی با کشورهای اسلامی و غیر اسلامی جنایت رژیم آل سعود در حق مردم مظلوم یمن را به طور جدی محکوم و متوقف نماید .

2 . از وزارت بهداشت ، هلال احمر و تمامی دستگاه های امدادی خواستاریم از طرق گوناگون از این مردم بی دفاع حمایت همه جانبه نمایند .

3 . ما دانشجویان بسیجی آمادگی کامل خود را مبنی بر حضور جدی در هر منطقه ای برای کمک رساندن به این ملت ستم دیده به خصوص کودکان و سالمندان اعلام می داریم.

در صورتیکه مسئولین ارشد کشور شرایط حضور تیم های امدادی را به مناطق تحت تجاوز فراهم نماید ، به جهت خدمت رسانی سریع و خداپسندانه با تمام توان تخصصی اعم از رشته های مختلف پزشکی ، پرستاری و ... آمادگی کامل داریم .

در پایان نیز امیدواریم که با ظهور آخرین حجت حق حضرت بقیه الله دست ظالمان از گلوی بی پناه مظلومان در تمام نقاط گیتی قطع گردیده و سران مرتجع عرب و حامیان غربی صهیونیستی ایشان سزای این جنایات خویش را با پنجه ی راسخ عدالت مهدوی درک نمایند .

دانشجویان بسیجی دانشگاه های علوم پزشکی بقیه الله ، تهران ، ایران ، شهید بهشتی ، شاهد ، آزاد علوم پزشکی

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000