اخبار و برنامه های معاونت

پرینت

چه کسانی آیت‌الله خامنه‌ای را ترور کردند؟

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

Image result for ‫ترور مقام معظم رهبری‬‎

هفتم تیرماه، هنوز خبر ترور روز گذشته‌ی آیت‌الله خامنه‌ای داغ بود که ساختمان حزب جمهوری در خیابان سرچشمه‌ی تهران منفجر شد و شهید بهشتی به همراه 72 نفر از اعضای حزب جمهوری به شهادت رسیدند.

یک روز بعد محمد کچوئی رئیس زندان اوین به دست یکی از زندانیان به ظاهر تواب منافقینشهید شد. منافقین که از 30 خرداد وارد فاز تقابل مسلحانه با جمهوری اسلامی شده بودند کمی بعد «واحد ویژه»ای برای ترورهای خود راه‌اندازی می‌کنند که دست به ترورهای موفق و ناموفق زیادی می‌زند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 441
پرینت

بسیج دانشجویی ۱۲ دانشگاه تهران: مسئولان با تلاش همه جانبه مانع نفوذ عدالت‌خواهی فرمایشی عناصر ضد انقلاب شوند

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی ۱۲ دانشگاه تهران به دنبال اعتراضات رانندگان و کامیون داران به خاطر گرانی در برخی بخش ها و پایین بودن کرایه ها با انتشار بیانیه ای از مسئولان خواستند با تلاش همه جانبه مانع نفوذ عدالت خواهی دروغین و فرمایشی عناصر ضد انقلاب شوند.
ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 475
پرینت

دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

13970307 0439709

در نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و سه ساعته‌ی صدها نفر از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکل‌های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و صنفی دانشجویان، دیدگاه‌ها، انتقادها، پیشنهادها و مطالبات خود را از سه قوه و دستگاه‌های مختلف بیان کردند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 493
پرینت

برافراشتن پرچم فلسطین بر سر در موزه استکبار ستیزی ۱۳ آبان

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

در راستای دفاع از مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین در مقابل رژیم کودک کش صهیونیستی  و اعتراض به تغییر سفارتخانه آمریکا به قدس شریف، پرچم فلسطین بر سردر موزه استکبار ستیزی ۱۳ آبان در سفارت سابق آمریکا نصب شد.

شایان ذکر است صبح روز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه نیز تجمع دانشجویی _ مردمی در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم و شهدای اخیر فلسطین در مقابل لانه جاسوسی برگزار می گردد.
 
نظرات (0) کلیک ها: 367

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000