پرینت

افتخار آفرینی ورزشی دانشجویان دانشگاه

ارسال شده در اخبار و برنامه های کانون

مقام معظم رهبری(مدظله العالی):

"دید اصلی و کلی این است که همه ورزش کنند ، و هیچ کس نباید باشد که خودش اجازه بدهد ورزش نكند. دانشجوی موفق کسی است که خوب درس بخواند، خوب تهذیب اخلاق کند و خوب به ورزش بپردازد."

یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور مرداد ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد که تیم دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با پنج نفر به این مسابقات اعزام شد.

"یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور مرداد ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد که تیم دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با پنج نفر به این مسابقات اعزام شد.لازم به ذکر است که از نظر تعداد افراد شرکت کننده تیم دانشگاه در رتبه  های آخر  قرار داشت.تیم دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) علیرغم  اینکه با نفرات محدودی در المپیاد شرکت کرده بود توانست در مجموع از بین 45 تیم رتبه 22 را بخود اختصاص دهد. دررشته  دوومیدانی  آقای بهزاد بازگیر مسئول واحد تربیت بدنی شورای مشاوران دانشجویی ریاست دانشگاه در  1500 متر و  5000 متر با کسب مقام اول دو مدال طلا برای دانشگاه  بدست آورد. در کاراته آقای آرمان ضربی زاده  در وزن 75 کیلو گرم به مقام سوم دست یافت. در رده بندی تیمی نیز تیم دوومیدانی از مجموع 23 تیم شرکت کننده به مقام نهم دست پیدا کرد."

محمد حسین خسروی دبیر شورای مشاوران دانشجویی ریاست دانشگاه با اعلام این خبر افزود:

" شورای مشاوران دانشجویی ریاست دانشگاه این موفقیت را به مجموعه دانشجویان و مسئولین دانشگاه تبریک می گوید و امید است که با تلاش هایی که تا کنون توسط این شورا با راه اندازی واحد تربیت بدنی برای اعتلای ورزش دانشجویی صورت گرفته شاهد موفقیت های روز افزون در این حوزه باشیم."

خسروی گفت :"در همین راستا به زودی جلسه ای با معاونت محترم هماهنگ کننده دانشگاه جناب آقای دکتر متولیان و مسئولین تربیت بدنی دانشگاه برگزار خواهد شد که هدف از این جلسه برنامه ریزی برای ارتقای ورزش دانشجویی دانشگاه می باشد."

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000