پرینت

اعلام آمادگی گروههای جهادی به رهبر انقلاب در یاری مردم غزه

رهبر مستضعفان و آزادگان  جهان حضرت امام خامنه ای  مدظله العالی

سلام علیکم

این روزها که بار دیگر رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی، قلب غزه مظلوم را نشانه رفته و درّنده خویی و سبعیّت خود را بیش از پیش برای جهانیان آشکار نموده است، قلب ما جهادگران و فعالان عرصه محرومیت زدایی نیز، مثل دیگر آزادگان و عدالتخواهان جهان، در ماتم و فشار است.

گروههای جهادی که جریانی برآمده از دل انقلاب اسلامی با آرمانها و دغدغه های جهانی هستند، هرگز نخواسته و نمیتوانند نسبت به ندای مظلومیت مستضعفان جهان- که امروز مردم مظلوم غزه مصداق اتم و اکمل آن هستند- بی تفاوت بوده و ساکت بنشینند.

فلذا ما جهادگران انقلاب اسلامی ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه این رژیم حرامزاده و نامشروع، که با حمایتهای بی دریغ آمریکای جنایتکار و غرب و سکوت حمایت آمیز نهادهای بین المللی و حکام مرتجع عرب صورت می گیرد، خدمت مقتدا و رهبر عزیزتر از جانمان اعلام می داریم که آماده لبیک به فرمان حضرتعالی مبنی بر انجام هرگونه کمک و امدادرسانی بمنظور کاهش آلام و رنجهای مردم مظلوم و بی پناه غزه هستیم.

از آنجا  که با عقب نشینی مفتضحانه و ذلت بار اسرائیل جنایتکار، زمینه های پیروزی قهرمانانه مقاومت و آغاز عملیات احیاء و بازسازی غزه فراهم گشته است، تجربه متراکم گروههای جهادی در عرصه های مختلف خدمت رسانی و محرومیت زدایی، قطعا می تواند کمک شایانی به این مردم مقاوم و قهرمان برای از سرگیری حیات عزتمندانه در غزه نماید که در صورت صلاحدید و دستور فرمانده و مقتدایمان، از این عزیزان دریغ نخواهد شد.

به امید آنکه روزی، نه برای التیام زخمهای بجا مانده از جنگ ظالمانه بر پیکرفلسطین مظلوم، که برای برگزاری جشن باشکوه به تاریخ پیوستن صهیونیسم خونخوار  و اقامه نماز  به امامت علمدار عاشورایی مان در قدس شریف، کسب اجازه و تکلیف نماییم.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

والعاقبه للمتقین

 و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000