پرینت

گزارش همایش جهادگران و ضیافت افطاری

DSC 0086

کارهای جهادی همیشه پر از عشق و نشاط بوده است. حال تفاوت نمی کند که یک اردوی خدمت رسانی در محروم ترین مناطق کشور بوده یا یک ضیافت افطاری.

 

چندین سال است که ماه رمضان فرصتی شده تا به بهانه یک ضیافت افطاری هم که شده بچه های بسیج و جهادی دور هم جمع شوند و هم تجدید خاطرات کنند و هم عزم خود را راسخ کنند برای فعالیت در یک سال آینده .

امسال هم همه آمده بودند از اساتید گرفته تا مسئولین. از بچه های قدیم تا جدیدی ها.

برنامه با تلاوت قرآن آغاز گردید. در ادامه برادر محمد توحیدی مسئول کانون یاوران جهادگر بسیج دانشجویی به ارائه گزارشی از آخرین فعالیت ها و برنامه های کانون پرداخت.

در ادامه چندین کلیپ از فعالیت های سال گذشته پخش شد. سخنرانی دکتر محمد رئیس زاده رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی برنامه بعدی بود.

در ادامه نشست بررسی اردوها و بیان خاطرات برگزار گردید که آقایان سید امین درخشان،محسن اندشه و مصطفی قاسمی در سه زمینه فرهنگی،بهداشت و درمان و عمرانی اردوها را مورد بررسی قرار دادند.

در پایان از فعالین اردوهای سال گذشته تقدیر صورت پذیرفت و حاضرین در فضایی آکنده از صمیمیت مهمان سفره های افطاری جهادی بودند.

در ادامه گزارش تصویری این مراسم به خدمتتان تقدیم می گردد.با کلیک بر روی هر عکس می توانید آن را در اندازه بزرگ ببینید.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000