پرینت

دکتر حیدری : دانشجویان به مناطق محروم تهران اعزام می‌شوند

 رئیس سازمان بسیج دانشجویی از اعزام منسجم دانشجویان تهرانی برای شرکت در اردوهای جهادی در اطراف تهران خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛ محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با اشاره به حضور دانشجویان بسیجی در اردوهای سازندگی در تابستان امسال، گفت: امیدواریم  تا 5 هزار نفر از مسئولان و شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها را در تابستان در قالب اردوهای سازندگی و خط امام(ره) به مناطق محروم اعزام کنیم.
وی با اشاره به اولویت بسیج دانشجویی برای اعزام اردوهای جهادی به مناطق محروم استان‌های محل تحصیل دانشجویان، درباره اعزام دانشجویان دانشگاه‌های تهران نیز گفت: تهران با وجود اینکه مرکز کشور و پایتخت کشور است، اما شهرک‌های اطراف شهر تهران نیازمند حرکت‌های متفاوت جهادی است.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور با اشاره به اینکه تاکنون اعزام‌هایی به صورت منسجم با حضور دانشجویان بسیجی به این مناطق نداشته‌ایم، تصریح کرد: اطراف شهر تهران مناطقی وجود دارد که خدمت‌رسانی به آنها دست کمی از مناطق دور افتاده ندارد.
حیدری اضافه کرد: انگیزه‌ای برای دانشجویان برای اعزام به مناطق دور دست کشور وجود دارد. با این وجود طراحی ما این است که بتوانیم اردوهای سازندگی را در اطراف شهر تهران گسترش دهیم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000