پرینت

همزمان با ميلاد حضرت صاحب الزمان (عج) از سايت جديد جهادگران رونمايي مي شود

سايت جهادگران (www.jahadgaran.org) به عنوان وب سايت رسمي هسته توانمندسازي حركت هاي جهادي و به منظور پشتيباني فكري و تشكيلاتي از گروه هاي جهادي سراسر كشور طراحي شده است.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، به همت قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی، سايت جهادگران با آدرسwww.jahadgaran.orgبه عنوان وب سايت رسمي هسته توانمندسازي حركت هاي جهادي و به منظور پشتيباني فكري و تشكيلاتي از گروه هاي جهادي سراسر كشور طراحي شده است. گروه هاي جهادي و عموم مخاطبين  با مراجعه به بخش هاي مختلف اين سايت كه در ادامه به اختصار اشاره خواهد شد مي توانند محتواي مورد نياز خود را به راحتي دريافت كنند و همچنين در جريان اخبار و برنامه هاي جهادي قرارگرفته و در طرح ها ثبت نام و همكاري نمايند.
 
بخش هاي اصلي سايت جهادگران:
 
مهمات جهادي
در اين بخش با بررسي آثار گروههاي جهادي و مجموعه هاي پشتيبان حركت هاي جهادي، گلچيني از اين آثار را در عرصه هاي مختلف فرهنگي، عمراني، كارآفريني، پژوهشي و... معرفي و بارگذاري نموده ايم. گروه هاي جهادي مي توانند از طريق اين بخش توليدات خود را در اختيار گروه هاي ديگر قرار دهند.
 
محصولات ما
در اين بخش آرشيوي از محصولات هسته توانمندسازي را در بخش هاي مختلف (نگرش ساز، آموزشي، ترويجي، كسب وكار، چند رسانه اي و..) در اختيار جهادگران قرار داده و از نظرات آنها براي تكميل و به روز رساني محصولات استفاده مي شود.
برنامه ها
 امكان آشنايي و ثبت نام در برنامه هاي جاري جهادي در اين بخش وجود دارد.
اخبار
آخرين اخبار جهادي ، مصاحبه با جهادگران و.. را مي توان در اخبار سايت ملاحظه نمود.
خبرنامه جهادي
با ثبت ايميل در اين قسمت، به طور دوره اي آخرين رويداد هاي جهادي (اخبار، برنامه ها، توليدات جهادي) به آدرس ايميل مخاطبين ارسال خواهد شد.
نظرسنجي
به منظور گرفتن بازخورد از طرح ها، برنامه ها و محصولات جهادي، بخش نظرسنجي طراحي شده است.
همراه با جهادي ها
اين بخش با مخاطب عمومي، امكان ثبت نام در اردوهاي جهادي، حمايت از گروه هاي جهادي (مالي، غير مالي و تخصصي) و همچنين امكان معرفي مناطق مستعد حضور گروه هاي جهادي را فراهم مي كند.

تصاویری از این سایت:

جهاد-1.JPG
 
جهاد-2-(3).jpg

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000