پرینت

توزیع آجیل شب عید در بین 800 خانواده کرمانشاهی+تصاویر

za

یوسف مصطفایی مسئول کانون یاوران جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس اظهار کرد: طرح بسیج دانشجویی این دانشگاه مبنی‌بر جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تهیه‌، بسته‌بندی و توزیع آجیل شب عید برای خانواده‌های زلزله‌زده کرمانشاه با استقبال خوب دانشجویان، اساتید و پزشکان این دانشگاه همراه بوده و الحمدالله بسته‌های تدارک دیده شده، تا به حال در بین 800 خانواده کرمانشاهی توزیع شد.

 

وی ادامه داد: در همین راستا در روز 14 اسفندماه همزمان با روز نیکوکاری بازارچه خیریه‌ای در دانشگاه و همچنین بیمارستان بقیه‌الله(عج) برپا شد که سود حاصل از آن برای طرح خرید آجیل شب عید مصرف شد.

مسئول کانون یاوران جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(ع) افزود: بررسی‌های میدانی از مناطق زلزله‌زده نشان می‌دهد متاسفانه وضعیت رسیدگی به مردم و اسکان آن‌ها در شرایط مناسبی نیست و شاید این طرح مرهم اندکی بر آلام متعدد مردم عزیز این خطه از سرزمین‌مان باشد.

مصطفایی خاطرنشان کرد: از مسئولین امر هم می‌خواهیم رسیدگی به مردم آسیب‌دیده کرمانشاه را با قوت ادامه دهند و در راستای حل معضلات و مشکلات آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

در ادامه گزارش تصویری آورده میشود :

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000