پرینت

بیماران نیازمند در طرح کرامت، رایگان درمان می‌شوند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) در مصاحبه با 4561

خبرگزاری فارس گفت: بیماران نیازمندی که به اقدامات تشخیصی پیشرفته‌تر همچون

آزمایش‌های مختلف و جراحی نیاز داشته باشند، در طرح کرامت به صورت کاملا رایگان

درمان می‌شوند.

 

مجتبی نادری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس اظهار داشت: از دو سال قبل کانون یاوران جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت تیم‌های درمانی در رشته‌ها و تخصص‌های مختلف به محرومیت‌زدایی در عرصه بهداشت و درمان و مسائل فرهنگی در حاشیه تهران و استان تهران معطوف شد.

وی ادامه داد: در راستای حمایت از نیازمندان، خانواده‌های بی‌سرپرست، بدسرپرست و بی‌بضاعت شناسایی شده و تحت حمایت خدمات درمانی در زمینه‌های دندانپزشکی، ویزیت داخلی، اطفال، زنان و مامایی قرار گرفتند، همچنین در مقاطع مختلف زمانی مانند روزهای منتهی به عید نوروز، آغاز سال تحصیلی و ماه مبارک رمضان بسته‌هایی تهیه شده و برای این عزیزان ارسال می‌شود.

نادری با بیان اینکه تا به حال مدیران بیمارستان بقیه الله همکاری بسیار خوبی با ما داشتند، افزود: بیمارانی که به اقدامات تشخیصی پیشرفته‌تر همچون آزمایش‌های مختلف، جراحی و دیگر خدمات درمانی نیاز داشته باشند تحت پوشش طرحی به نام طرح کرامت به بیمارستان بقیه‌الله (عج) معرفی و به صورت کاملا رایگان مسیر درمانی خود را طی می‌کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) درباره نیروهای انسانی شرکت‌کننده در اردوهای جهادی یک روزه این مجموعه در حاشیه شهر تهران و مناطق کم‌بضاعت استان تهران، خاطرنشان کرد: پزشکان، پرستاران و دانشجویان زیادی که محدود به دانشگاه بقیه‌الله (عج) نبوده و از خارج دانشگاه هم در بین ما حضور دارند، در دو سطح پزشک عمومی برای غربالگری و پزشک متخصص در زمینه‌های اطفال، داخلی و زنان بیماران را ویزیت می‌کنند.

این فعال دانشجویی درباره برنامه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) برای عید نوروز گفت: این روزها مشغول برنامه‌ریزی و سازماندهی تیم‌های درمانی برای حضور در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان هستیم.

لینک خبر  : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13961101001373

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000