پرینت

برگزاری چهارمین سالگرد شهادت جهادگر بسیجی حسین مومنی

HoseinMomeni

چهارمین سالگرد شهادت جهادگر بسیجی حسین مومنی به همت معاونت سازندگی و کارآمدسازی تهران بزرگ برگزار می شود.

حسین مومنی، دانشجوی رشته مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی و مسئول بسیج سازندگی این دانشگاه بود. با همراه جمعی از دوستانش به مصداق آیه شریفه (و الذین ءامنو و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله اولئک هم الفائزون) در هجرتی الهی گام نهاد و از بذل جان و مال خویش در راه اعتلای کلمه الله، محرومیت زدایی از ایران اسلامی و خدمت به خلق مومن خدا از هیچ تلاشی فرو گذار نکرد و در همین مسیر شربت شهادت نوشید.
معاونت سازندگی و کارآمدسازی تهران بزرگ با همکاری هسته توانمندسازی، گروه جهادی شهید مومنی و بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر مراسم بزرگداشت چهارمین سالگرد شهادت این مجاهد مخلص را پنجشنبه 8/5/94 در قطعه 301 بهشت زهرا (ایستگاه مترو کهریزک) از ساعت 17 و با حضور کلیه جهادگران خواهر و برادر تهران بزرگ برگزار می کند. در این مراسم جهادگران ضمن سخنرانی و مداحی از سخنان پدر شهید بهره مند خواهند شد.

وب سایت هسته توانمندسازی حرکت های جهادی نیز به بهانه سالگرد شهید مومنی، نرم افزار اندروید حسین مومنی برای کلیه مخاطبین به اشتراک گذاشته است.

چهارمین سالگرد شهادت جهادگر بسیجی حسین مومنی به همت معاونت سازندگی و کارآمدسازی تهران بزرگ برگزار می شود:<br />حسین مومنی، دانشجوی رشته مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی و مسئول بسیج سازندگی این دانشگاه بود. با همراه جمعی از دوستانش به مصداق آیه شریفه )و الذین ءامنو و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله اولئک هم الفائزون) در هجرتی الهی گام نهاد و از بذل جان ومال خویش در راه اعتلای کلمه الله ، محرومیت زدایی از ایران اسلامی و خدمت به خلق مومن خدا از هیچ تلاشی فرو گذار نکرد و در همین مسیر شربت شهادت نوشید.<br />معاونت سازندگی و کارآمدسازی تهران بزرگ با همکاری هسته توانمندسازی، گروه جهادی شهید مومنی و بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر مراسم بزرگداشت چهارمین سالگرد شهادت این مجاهد مخلص را پنجشنبه لغایت 8/5/94 در قطعه 301 بهشت زهرا (ایستگاه مترو کهریزک) از ساعت 17 و با حضور کلیه جهادگران خواهر و برادر تهران بزرگ برگزار می کند. در این مراسم جهادگران ضمن سخنرانی و مداحی از سخنان پدر شهید بهره مند خواهند شد.<br />http://jahadgaran.org/1/478-145<br /> وب سایت هسته توانمندسازی حرکت های جهادی نیز به بهانه سالگرد شهید مومنی، نرم افزار انروید حسین مومنی برای کلیه مخاطبین به اشتراک گذاشته است.

لینک دانلود نرم افزار شهید حسین مومنی

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000