پرینت

مراسم آئین آغازین سال جدید تحصیلی با حضور جانشین فرمانده سپاه برگزار گردید

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

photo 2018-09-28 16-53-24

جانشین فرمانده  سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در آئین آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه بقیه الله (عج)  ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و خاطر نشان کرد دفاع مقدس تندیس جاودانه‌ای از روح مقاومت عاشورایی است و هر چه زمان می‌گذرد شعاع تأثیر این مقاومت بر جامعه بیشتر می‌شود. وی در ادامه افزود دفاع مقدس نقطه احیای مجدد تاریخ، فرهنگ، اعتقاد، باور، هویت، شخصیت و اعتبار جامعه است.

photo 2018-09-28 16-53-28

سردار سلامی در ادامه مراسم شروع سال تحصیلی جدید را به همه استادان و دانشجویان تبریک گفت و خاطر نشان کرد اساتید و دانشجویان بیرق‌‎داران آگاهی و بیداری جامعه هستند. وی همچنین ضمن بزرگداشت مقام استاد و دانشجو افزود هر جامعه‌ای به وسعت تفکر و اندیشه‌اش بزرگ نشان داده می‌شود. وسعت جغرافیایی شاخص ارزشمندی برای نشان دادن وسعت یک کشور نیست وسعت مغزها و ذهن‌هاو شعاع تفکر و اندیشه یک جامعه است که بزرگی آن جامعه را نشان می‌دهد.

سردار سلامی همچنین خاطر نشان کرد شرایط قبل انقلاب اسلامی از نظر علمی وابسته به کشورهای خارجی از جمله امریکا بود و دانشمندان ایرانی توانایی ساختن حتی تولیدات اولیه کشور را نداشتند. کشور ایران 40 سال تمام جنگید تا با آن فجایع قبل انقلاب مقابله کند و ثابت کند رسیدن به علوم روز دنیا عامل دست نیافتنی نیست و لزوم دست یافتن به این علوم و موفقیت، رشد و تعالی مذاکره با کشورهای بیگانه از جمله امریکا نیست.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انتهای مراسم دانشگاه و بیمارستان بقیه ا... را از مفاخر انقلاب و سپاه پاسداران دانست و افزود امیداوار است دانشگاه بقیه ا... در همه زمینه‌ها بدرخشد و سرآمد همه دانشگاه‌های کشور شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000