اخبار و برنامه های معاونت

پرینت

مراسم آئین آغازین سال جدید تحصیلی با حضور جانشین فرمانده سپاه برگزار گردید

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

photo 2018-09-28 16-53-24

جانشین فرمانده  سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در آئین آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه بقیه الله (عج)  ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و خاطر نشان کرد دفاع مقدس تندیس جاودانه‌ای از روح مقاومت عاشورایی است و هر چه زمان می‌گذرد شعاع تأثیر این مقاومت بر جامعه بیشتر می‌شود. وی در ادامه افزود دفاع مقدس نقطه احیای مجدد تاریخ، فرهنگ، اعتقاد، باور، هویت، شخصیت و اعتبار جامعه است.

photo 2018-09-28 16-53-28

سردار سلامی در ادامه مراسم شروع سال تحصیلی جدید را به همه استادان و دانشجویان تبریک گفت و خاطر نشان کرد اساتید و دانشجویان بیرق‌‎داران آگاهی و بیداری جامعه هستند. وی همچنین ضمن بزرگداشت مقام استاد و دانشجو افزود هر جامعه‌ای به وسعت تفکر و اندیشه‌اش بزرگ نشان داده می‌شود. وسعت جغرافیایی شاخص ارزشمندی برای نشان دادن وسعت یک کشور نیست وسعت مغزها و ذهن‌هاو شعاع تفکر و اندیشه یک جامعه است که بزرگی آن جامعه را نشان می‌دهد.

سردار سلامی همچنین خاطر نشان کرد شرایط قبل انقلاب اسلامی از نظر علمی وابسته به کشورهای خارجی از جمله امریکا بود و دانشمندان ایرانی توانایی ساختن حتی تولیدات اولیه کشور را نداشتند. کشور ایران 40 سال تمام جنگید تا با آن فجایع قبل انقلاب مقابله کند و ثابت کند رسیدن به علوم روز دنیا عامل دست نیافتنی نیست و لزوم دست یافتن به این علوم و موفقیت، رشد و تعالی مذاکره با کشورهای بیگانه از جمله امریکا نیست.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انتهای مراسم دانشگاه و بیمارستان بقیه ا... را از مفاخر انقلاب و سپاه پاسداران دانست و افزود امیداوار است دانشگاه بقیه ا... در همه زمینه‌ها بدرخشد و سرآمد همه دانشگاه‌های کشور شود.

نظرات (0) کلیک ها: 386
پرینت

دیدار با دانشجویان ورودی 96 در مرکز آموزشی علویون

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

photo 2018-07-27 19-23-13

صبح روز دوشنبه رئیس و جمعی از معاونین دانشگاه با حضور در مرکز آموزشی علویون در شهر قم از نزدیک با دانشجویان ورودی 96 دیدار و گفتگو کرده و به سوالات آنها پاسخ دادند.

نظرات (0) کلیک ها: 545
پرینت

افتتاحیه هفته بسیج و زیارت دسته جمعی شهدای گمنام دانشگاه

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

photo 2017-12-01 22-02-34

همزمان با شروع هفته بسیج توزیع صبحانه نذری و زیارت دسته جمعی شهدای گمنام دانشگاه در صبح روز شنبه مورخ 96/9/4 به همت معاونت اجرایی بسیج دانشجویی برگزار گردید.

نظرات (0) کلیک ها: 485
پرینت

گزارش تصویری اردوی معرفتی تفریحی روشن

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

14

به همت معاونت اجرایی و اردویی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه اردوی تفریحی معرفتی روشن ویژه دانشجویان ورودی 96 در روز جمعه مورخ 96/8/5 برگزار شد . در این برنامه یکروزه ابتدای روز دانشجویان پس از صرف صبحانه به بازدید از مجموعه تاریخی سعد آباد رفته و هنگام نماز ظهر به امامزاده صالح امده و پس از زیارت، پدر بزرگوار شهید احمدی روشن در جمع دانشجویان به سخنرانی پرداخت . بعد از آن جهت صرف ناهار و زیارت قبور شهدای گمنام دانشجویان عازم مقبره الشهدای شهرک ولایت (اتوبان بابایی) شدند.

لازم بذکر است از جمله برنامه های دیگر این اردو اهدای بسته های فرهنگی و همچنین تنظیم و قرائت عهدنامه با شهدا بود .

نظرات (0) کلیک ها: 552

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000