پرینت

خانواده‌ها حامیان واقعی شجره طیبه صالحین

نوشته شده توسط معاونت تربیت و تعالی. ارسال شده در اخبار معاونت

 ناهیان حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با تشبیه شجره طیبه صالحین به یک دانشگاه عالی گفت: در دانشگاه‌ها، دانشجویان درس خوان،تلاش می‌کنند که با جد و جهد، عالی‌ترین نمره را کسب کنند و به نمره خوب راضی نمی‌شوند و در شجره طیبه صالحین هم بسیجیانما که با ورود به عرصه بسیج، امتیاز خوب را کسب کرده‌اند، به این امتیاز راضی نشده و در تلاشند که امتیاز عالی را کسب کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان، مسئول شجره طیبه صالحین دانشجویان سراسر کشور، در همایش بزرگ شجره طیبه صالحین ، اظهار داشت: خانواده‌ها باید حامیان و ناظران واقعی شجره طیبه صالحین باشند.

 

وی با بیان اینکه در حوزه آموزش و پرورش جوانان، امر پرورش مغفول مانده است، افزود: پرورش بسیار مهم بوده و این رسالت عظیم بر عهده شجره طیبه صالحین گذاشته شده است.

 

مسئول شجره طیبه صالحین دانشجویان سراسر کشور خاطرنشان کرد: مربیان و سرگروه‌های شجره طیبه صالحین، خود باید افراد خود ساخته‌ای باشند، تا بتوانند در حلقه‌های صالحین، سربازان خوبی برای حضرت ولی عصر (عج) بسازند.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با تشبیه شجره طیبه صالحین به یک دانشگاه عالی گفت: در دانشگاه‌ها، دانشجویان درس خوان، تلاش می‌کنند که با جد و جهد، عالی‌ترین نمره را کسب کنند و به نمره خوب راضی نمی‌شوند و در شجره طیبه صالحین هم بسیجیان ما که با ورود به عرصه بسیج، امتیاز خوب را کسب کرده‌اند، به این امتیاز راضی نشده و در تلاشند که امتیاز عالی را کسب کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (مهدی)

    استاد پناهیان کارش خیلی درسته . خدا حفظش کنه.

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000