پرینت

گزارش تصویری چهارمین دوره تابستانی طرح کاظم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

IMG 5054
چهارمین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم (کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) با رویکرد تربیتی تشکیلاتی و فرهنگی به همت معاونت تربیت و تعالی  بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله  از عصر امروز ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در مجتمع فرهنگی ثمین از روز 12 شهریور ماه الی 15 شهریور ماه برگزار شد. .

گفتنی است از جمله اساتید این دوره حجت الاسلام والمسلمین سعیدی آریا (استاد حوزه و دانشگاه و کارشناس برنامه سمت خدا) و جناب آقای هادی قاسمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ بودند .

لازم به ذکر است طرح کاظم، طرحی تربیتی و معرفتی است که از سوی حوزه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و با هدف کادرسازی انقلاب و تلاش جهت زمینه سازی ظهور، از سال 93 اجرا گردیده و تابستان امسال شاهد برگزاری چهارمین دوره ی تابستانی آن بودیم.

در این طرح به دانشجویان در 3 سطح، که هر سطح شامل  یکسال تحصیلی می باشد ، یکسری مبانی نظری و همچنین مهارتی آموزش داده می شود.
همچنین زمان کلاس ها در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش بینی شده، به طوری که به مسائل آموزشی دانشجویان لطمه ای وارد نشود.

قابل اشاره است از ابتدای سال 97 نیز دو مرحله نشست میان دوره ای طرح تربیتی معرفتی کاظم در فروردین ماه و اردیبهشت ماه برگزار گردید.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000