پرینت

چهارمین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

photo 2018-08-28 23-16-19

چهارمین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم(کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) در نیمه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.
محسن شهریور جانشین حوزه بسیج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: این دوره به مدت 3 روز و با حضور اساتید برجسته  برگزار خواهد شد.

وی در ادامه پیرامون مخاطبان این طرح گفت: اعضای شورای عمومی بسیج دانشجویی و برخی دیگر از دانشجویان که در سال تحصیلی 97-96 حضور فعال داشته اند و همچنین کلیه دانشجویان علاقمند به فعالیت در بسیج دانشجویی و شرکت در این طرح ، در این دوره حضور خواهند داشت و زمان دقیق به صورتی تلفنی به اطلاع این افراد رسانده خواهد شد.

شهریور اعلام کرد : کلیه علاقمندان به حضور در دوره بایستی پیش ثبت نام خود را از طریق ارسال مشخصات خود حداکثر تا تاریخ 2 شهریور ماه جهت انجام مصاحبه به آی دی تلگرامی @kazem_1397 انجام دهند.

شهریور پیرامون این طرح گفت: طرح کاظم، طرحی تربیتی و معرفتی است که از سوی حوزه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و با هدف کادرسازی انقلاب و تلاش جهت زمینه سازی ظهور، از سال 93 اجرا گردیده و تابستان امسال شاهد برگزاری چهارمین دوره ی تابستانی آن خواهیم بود.

در این طرح به دانشجویان در 3 سطح، که هر سطح یکسال تحصیلی به طول می کشد یکسری مبانی نظری و همچنین مهارتی آموزش داده می شود.

همچنین زمان کلاس ها در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش بینی شده، به طوری که به مسائل آموزشی دانشجویان لطمه ای وارد نشود.

وی همچنین اعلام کرد که از ابتدای سال 97 دو مرحله نشست میان دوره ای طرح کاظم در فروردین ماه و اردیبهشت ماه برگزار گردید.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000