پرینت

از طرح کاظم امسال چه خبر ؟؟

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

طرح کاظم2

سومین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم(کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) در نیمه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.
محمدحسین اسکندری معاون تربیت و تعالی حوزه بسیج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: این دوره به مدت 6 روز و با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار خواهد شد.

وی در ادامه پیرامون مخاطبان این طرح گفت: اعضای شورای عمومی بسیج دانشجویی و برخی دیگر از دانشجویان که در سال تحصیلی 96-95 حضور فعال داشته اند و همچنین کلیه دانشجویان علاقمند به فعالیت در بسیج دانشجویی و شرکت در این طرح ، در این دوره حضور خواهند داشت و زمان دقیق به صورتی تلفنی به اطلاع این افراد رسانده خواهد شد.

اسکندری اعلام کرد : کلیه علاقمندان به حضور در دوره بایستی پیش ثبت نام خود را از طریق ارسال مشخصات خود حداکثر تنا تاریخ 26 مرداد ماه جهت انجام مصاحبه به آی دی تلگرامی @Tarh_kazem96 انجام دهند.

اسکندری پیرامون این طرح گفت: طرح کاظم، طرحی تربیتی و معرفتی است که از سوی حوزه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و با هدف کادرسازی انقلاب و تلاش جهت زمینه سازی ظهور، از سال 93 اجرا گردیده و تابستان امسال شاهد برگزاری سومین دوره ی تابستانی آن خواهیم بود.

در این طرح به دانشجویان در 3 سطح، که هر سطح یکسال تحصیلی به طول می کشد یکسری مبانی نظری و همچنین مهارتی آموزش داده می شود.

همچنین زمان کلاس ها در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش بینی شده، به طوری که به مسائل آموزشی دانشجویان لطمه ای وارد نشود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000