پرینت

طرح شهید احمدی روشن

نوشته شده توسط معاونت تربیت و تعالی. ارسال شده در اخبار معاونت

IMG 20150902 150656

رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی):
جوانى که خود را خدمتگزار اهداف انقلاب و آرمانهاى اسلامى مى‌داند، باید چنان خود را بسازد که مثل شمعى پروانه‌ها را به دور خود جمع کند و سازندگى علمى، اخلاقى، معنوى، فکرى و سیاسى داشته باشد. (1380/8/21)

«شجره طیبه صالحین تهران بزرگ» با همکاری «موسسه فرهنگی طلوع»، از کلیه خواهران و برادران جهت راه‌اندازی نهضت بزرگ تربیتی در سطح شهر تهران و تکمیل کادر شجره طیبه صالحین تهران بزرگ، دعوت به عمل می‌آورد. کلیه خواهران و برادران مومن انقلابی و علاقمند به فعالیت‌های تربیتی در مساجد، پایگاه‌های بسیج، کانون‌های فرهنگی و مجموعه‌های تربیتی می‌توانند در قالبی جدید از فعالیت‌های منسجم تربیتی، به طرح شهید احمدی روشن بپیوندند.
این طرح به دنبال شناسایی، جذب، توانمندسازی و به‌کارگیری نیروهای مستعد در قالب برنامه‌های منسجم علمی-تربیتی برای کار در سطح مدارس، مساجد، پایگاه‌های بسیج، کانون‌های فرهنگی و مجموعه‌های تربیتی می‌باشد. ضمنا پس از طی یک دوره زمانی، افراد برگزیده در صورت تمایل جذب تکمیل کادر شجره طیبه صالحین سپاه شهر تهران خواهند شد.

این طرح در نظر دارد تا با گزینش جوانان مستعد و علاقمند به فعالیتهای تربیتی در سطح شهر تهران، ضمن برگزاری دوره های آموزشی و توانمندسازی تربیتی در ابعاد معرفتی، مدیریتی و مهارتی، و همچنین فراهم سازی زمینه ها و بسترهای لازم جهت جذب و تشکیل حلقه ها و گروه های دانش آموزی، به ایجاد یک حرکت بزرگ تربیتی در سطح شهر تهران اقدام نماید.
افراد واجد شرایط و علاقمند به این نوع از فعالیت ها، در صورت حضور منظم و مداوم و تمایل شخصی، می توانند پس از یک دوره زمانی در قالب فعالیت در بخش های مختلف طرح شهید احمدی روشن و همچنین جهت تکمیل کادر شجره طیبه صالحین به فعالیت ادامه دهند.

شرایط مخاطبین طرح:

  • دانشجوی مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا تحصیل درحوزه علمیه
  • توانمندی ارتباط و مدیریت و فعالیت تربیتی با متربی
  • فعالیت یا توانایی ارتباط با یک مسجد، پایگاه، کانون و یا مجموعه تربیتی جهت پیگیری و استمرار طرح

خواهشمند است جهت ثبت نام به سایت toluehagh.ir مراجعه و سوالات خود را با شماره (09351797594) در تلگرام مطرح نمایید.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000