پرینت

دوره تابستانی طرح تربیتی کاظم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

kazem1

دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم(کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) در دهه سوم مرداد برگزار خواهد شد.
IMG 5074مجتبی نادری معاون تربیت و تعالی حوزه بسیج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: این دوره به مدت 6 روز و با حضور اساتید برجسته برگزار خواهد شد.

 وی در ادامه پیرامون مخاطبان این طرح گفت: اعضای شورای عمومی بسیج دانشجویی و برخی دیگر از دانشجویان که در سال تحصیلی 93-94 در طرح شناسایی شده و حضور فعال داشته اند در این دوره حضور خواهند داشت و زمان دقیق به صورتی تلفنی به اطلاع این افراد رسانده خواهد شد.

نادری پیرامون این طرح گفت: طرح کاظم، طرحی تربیتی و معرفتی است که از سوی حوزه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و با هدف کادرسازی انقلاب و تلاش جهت زمینه سازی ظهور، از یکسال گذشته به صورت آزمایشی اجرا گردیده و از تابستان امسال به صورت رسمی آغاز می گردد.

در این طرح به دانشجویان در 3 سطح، که هر سطح یکسال تحصیلی به طول می کشد یکسری مبانی نظری و همچنین مهارتی آموزش داده می شود.

همچنین زمان کلاس ها در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش بینی شده، به طوری که به مسائل آموزشی دانشجویان لطمه ای وارد نشود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000