پرینت

سردار کاظمینی:مهم ترین ویژگی حلقه های صالحین تربیت جوانان با روحیه انقلابی است

نوشته شده توسط معاونت تربیت و تعالی. ارسال شده در اخبار معاونت

سردار کاظمینی فرمانده سپاه حضرت محمد

Salehin14335865105d32531dd429b32918b5caba28e71844

رسول الله (ص) در افتتاحیه طرح جوانه های صالحین گفت:حلقه‌های صالحین دارای ویژگی‌ های متعددی است که مهم‌ترین آن تربیت جوانانی با روحیه انقلابی است.

سردار محسن کاظمینی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول(ص)‌ تهران بزرگ در افتتاحیه طرح جوانه‌های صالحین که در سالن شهید رشادی سپاه تهران برگزار شد خطاب به فرماندهان نواحی گفت: تمام کارها و برنامه‌های خود را بر مبنای رضای خدا انجام دهید.

وی با بیان اینکه از ویژگی‌های حلقه‌های صالحین ایمنی در کار است، افزود: باید تمام کارها و برنامه‌ها با نظم و انضباط انجام شود و بسیج باید الگوی نظم را در همه برنامه‌هایش سرلوحه کار خود قرار دهد.

فرمانده سپاه تهران در ادامه به مقوله بهداشت پرداخت و اعلام کرد: ‌در تمامی اردوها که در تهران و چه در خارج از استان تهران برگزار می شود به مقوله بهداشت پرداخته شود.

وی افزود: مدیریت زمان یکی دیگر از ویژگی های حلقه‌های صالحین است و مربیان باید به مسائل تربیتی و اخلاقی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

سردار کاظمینی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای یادگیری قرآن است افزود: علاوه بر مقوله قرآن و خواندن درست آن، جوانان بسیجی ما باید تمامی مسائلی که به مقوله نماز مربوط می‌شود را فراگیرند.

فرمانده سپاه تهران ادامه داد: فصل تابستان بهترین فرصت برای ترویج سبک زندگی اسلامی است.

وی با بیان اینکه باید در تمام برنامه‌ها الگوی مصرف صحیح را انتخاب کنیم، اعلام  کرد: در انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی تمام بسیجیان فعالیت‌ ویژه‌ای داشته باشند.

فرمانده سپاه تهران گفت: ‌تمامی ویژگی‌هایی که بیان کردم برای رسیدن به دو هدف است که اولین هدف تحویل نیروی انقلابی به جامعه و دومین هدف تشکیل جامعه اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود یکی از مظلوم‌ترین شهدای جنگ‌ تحمیلی شهدای غواص بودند.

لازم بذکر است طرح جوانه های صالحین با هدف ارتقاء، حلقه‌های صالحین، در راستای تبدیل اوقات فراغت تابستان به عرصه‌ای برای رشد و تعالی بسیجیان  طراحی و اجرا می­گردد. این برنامه‌ها در سه بخش؛ برنامه‌هایی برای تشکیل و تقویت حلقات، برنامه‌های درون حلقات و برنامه‌های عمومی پایگاه برای نقش‌آفرینی حلقات صالحین در قالب و موضوعات مختلف برگزار می‌گردد. گسترش، تعمیق و نقش‌آفرینی هر چه بیشتر شجره طیبه صالحین به عنوان رکن اصلی برنامه جامعه‌سازی اسلامی بسیج به عنوان پیامد اجرای این برنامه‌ها مورد انتظار است.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000