اخبار معاونت

پرینت

گزارش تصویری چهارمین دوره تابستانی طرح کاظم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

IMG 5054
چهارمین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم (کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) با رویکرد تربیتی تشکیلاتی و فرهنگی به همت معاونت تربیت و تعالی  بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله  از عصر امروز ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در مجتمع فرهنگی ثمین از روز 12 شهریور ماه الی 15 شهریور ماه برگزار شد. .

گفتنی است از جمله اساتید این دوره حجت الاسلام والمسلمین سعیدی آریا (استاد حوزه و دانشگاه و کارشناس برنامه سمت خدا) و جناب آقای هادی قاسمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ بودند .

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 498
پرینت

چهارمین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

photo 2018-08-28 23-16-19

چهارمین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم(کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) در نیمه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.
محسن شهریور جانشین حوزه بسیج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: این دوره به مدت 3 روز و با حضور اساتید برجسته  برگزار خواهد شد.

وی در ادامه پیرامون مخاطبان این طرح گفت: اعضای شورای عمومی بسیج دانشجویی و برخی دیگر از دانشجویان که در سال تحصیلی 97-96 حضور فعال داشته اند و همچنین کلیه دانشجویان علاقمند به فعالیت در بسیج دانشجویی و شرکت در این طرح ، در این دوره حضور خواهند داشت و زمان دقیق به صورتی تلفنی به اطلاع این افراد رسانده خواهد شد.

شهریور اعلام کرد : کلیه علاقمندان به حضور در دوره بایستی پیش ثبت نام خود را از طریق ارسال مشخصات خود حداکثر تا تاریخ 2 شهریور ماه جهت انجام مصاحبه به آی دی تلگرامی @kazem_1397 انجام دهند.

شهریور پیرامون این طرح گفت: طرح کاظم، طرحی تربیتی و معرفتی است که از سوی حوزه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و با هدف کادرسازی انقلاب و تلاش جهت زمینه سازی ظهور، از سال 93 اجرا گردیده و تابستان امسال شاهد برگزاری چهارمین دوره ی تابستانی آن خواهیم بود.

در این طرح به دانشجویان در 3 سطح، که هر سطح یکسال تحصیلی به طول می کشد یکسری مبانی نظری و همچنین مهارتی آموزش داده می شود.

همچنین زمان کلاس ها در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش بینی شده، به طوری که به مسائل آموزشی دانشجویان لطمه ای وارد نشود.

وی همچنین اعلام کرد که از ابتدای سال 97 دو مرحله نشست میان دوره ای طرح کاظم در فروردین ماه و اردیبهشت ماه برگزار گردید.

نظرات (0) کلیک ها: 436
پرینت

دومین نشست میان دوره ای طرح تربیتی معرفتی کاظم در سال 97+تصاویر

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

20180509 214308

به همت معاونت تربیت و تعالی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) دومین نشست میان دوره ای طرح تربیتی معرفتی کاظم (کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) در سال تحصیلی جاری از عصر چهارشنبه 97/2/19 الی عصر روز پنجشنبه 97/2/20 در محل اردوگاه سیدالشهدا برگزارگردید.

از جمله برنامه های این نشست یکروزه برگزاری محفل "از اسارت جسم تا رهایی"(خاطره گویی آزاده مدافع حرم) ، برگزاری گعده های تخصصی هم اندیشی ، برگزاری کارگاه برنامه ریزی فرهنگی و اکران مستند فروشنده 2 بود. 

گفتنی است در حاشیه این نشست معارفه برادر محسن شهریور بعوان جانشین حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه و معارفه برادر محمدحسین اسکندری بعنوان معاون فرهنگی حوزه بسیج دانشگاه انجام شد.

نظرات (0) کلیک ها: 341
پرینت

گزارش نشست میان دوره ای طرح کاظم در سال 97

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

kazem1

به همت معاونت تربیت و تعالی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) اولین نشست میان دوره ای طرح تربیتی معرفتی کاظم (کادرسازی انقلاب و ظهورموعود) از عصر چهارشنبه 97/1/29 الی عصر روز پنجشنبه مورخ 97/1/30 در محل اردوگاه سیدالشهدا آبعلی با حضور بیش از صد نفر از دانشجویان برگزار گردید. 

در این نشست یکروزه علاوه بر طرح مباحث تشکیلاتی و برنامه ریزی های تشکیلاتی اساتیدی چون جناب آقای گودرزی رئیس سابق سازمان بسیج دانشجویی کشور با موضوع تحلیل مسائل روز و جناب آقای دکتر تلوری با موضوع اصول کار تشکیلاتی حضور داشتند .

نظرات (0) کلیک ها: 338

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000