پرینت

گزارش ویژه برنامه یوم النکبه و اکران فیلم روباه+تصاویر

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

IMG 5354

 به همت معاونت فرهنگی حوزه بسیج دانشجویی، در آستانه روز نکبت( روز تشکیل رژیم جعلی و منحوس اسرائیل ) ویژه برنامه ای در سالن آمفی تئاتر صدرا مسجد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم فیلم سینمایی روباه اکران گردید

اجرای سرودهای زیبا و حماسی از گروه سفیران انقلاب قم، شعرخوانی دانشجو حق شناس و تجلیل از فعالین اردوی راهیان نور از دیگر قسمت های این ویژه برنامه بود.

در این مراسم که خانواده شهدای هسته ای نیز حضور داشتند، سرکار خانم پیرانی(همسر دانشمند هسته ای شهید داریوش رضایی نژاد) در سخنانی ضمن تجلیل از برگزار کنندگان این مراسم و همچنین تولیدکنندگان فیلم روباه، گفت:  رژیم غاصب صهیونیستی از ابتدا بر ظلم پای گذاری شده و از تأسیس تاکنون به جز آدم کشی کاری دیگر نداشته است.

وی در ادامه گفت: مساله اسرائیل و جنایات این رژیم کودک کش به هیچ وجه فراموش شدنی نیست، و این ریشه در آب دارد و انشاءالله با توجه به آیه شریف جاءالحق و زهق الباطل،ان الباطل کان زهوقا، خون مظلومان این رژیم را سرنگون خواهد کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000