پرینت

ارسال اولین بسته فرهنگی از سوی ستاد عمره به دانشجویان

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:ستاد عمره دانشگاهیان هر ساله به منظور آشنایی بیشتر عمره گزاران با احکام،اسرار و معارف،اماکن مکه و مدینه و آداب زیارت عمره بسته فرهنگی برای دانشجویان و اساتید عمره گذار ارسال می‌شود.

حجت الاسلام سید محمد رضا فقیهی گفت:ستاد عمره دانشگاهیان هر ساله به منظور آشنایی بیشتر عمره گزاران با احکام،اسرار و معارف،اماکن مکه و مدینه و آداب زیارت عمره اقدام به ارسال بسته فرهنگی برای دانشجویان و اساتید می کند.

وی افزود: اولین بسته فرهنگی دانشجویان و اساتید حداکثر تا دهم اسفندماه به آدرس پستی آنها ارسال می شود و ما امیدواریم زائران با مطالعه کتب و ملاحظه نرم افزار، آمادگی بیشتری برای انجام سفر عمره پیدا کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اضافه کرد:بسته فرهنگی اول شامل کتب میقات تا عرفات(اسرار و معارف عمره)،مجموعه از دریا به دریا،عمره فرصت ها سنت ها و نرم افزار تا حضور می‌باشد.

رئیس ستاد عمره گفت: اگر زائرین بسته فرهنگی اول را تا تاریخ دهم اسفندماه دریافت نکردند، با مراجعه به اطلاعیه شماره ۲ دریافت بسته های فرهنگی، نسبت به اعلام آدرس خود اقدام نمایند.

 

همچنین دومین بسته فرهنگی شامل زمزم همراه،دعای طواف و سعی،سیری در حرمین و سی دی احکام بانوان از ۱۵ اسفندماه به بعد برای زائرین ارسال می‌شود.

لازم به ذکر است، در این مرحله بسته فرهنگی تنها برای کسانی ارسال شده که از زائرین اصلی می باشند و همچنین ذخیره هایی که اصلی شده اند و تا کنون بسته ای برای زائرین ذخیره که هنوز کاروان بندی نشده اند، ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (اعظم غیب الهی)

    با سلام و احترام ، بنده زائر ذخیره بودم و الان اصلی شده ام . با توجه به گفته هایتان هنوز بسته فرهنگی برای ما ارسال نشده . آیا نیازی هست آدرسمان را تغییر بدیم؟
    راستی این اطلاعیه شماره دو کجاست؟با تشکر فراوان

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000