پرینت

افتتاحیه پنجمین دوره جشنواره عمار

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

به گزارش عمارفیلم، محمدصادق باطنی مدیر روابط عمومی جشنواره عمار گفت: افتتاحیه پنجمین دوره جشنواره عمار، روز چهارشنبه دهم دی ماه 1393، از ساعت 18:30 در سالن شماره یک سینما فلسطین تهران برگزار می شود. این مراسم که با حضور خانواده های شهدا، اساتید و بزرگان جبهه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی و اقشار مختلف مردم برگزار می شود قرار است به صورت زنده از ساعت 19:45 از شبکه نمایش سیما پخش شود. همچنین حضور در این مراسم نیازی به کارت دعوت نداشته و همه مردم به حضور در برنامه افتتاحیه جشنواره عمار دعوت هستند.

وی افزود: در مراسم افتتاحیه قرار است از دو تن از هنرمندان انقلابی به خاطر سالها فعالیتشان در عرصه فرهنگ و هنر تقدیر به عمل آید. همچنین در این برنامه برای اولین بار سرودی انقلابی توسط مردم همخوانی خواهد شد که بازسازی یکی از سرودهای خاطره انگیز روزهای آغازین انقلاب و از ساخته های «حمید شاهنگیان» آهنگساز سرودهای «خمینی ای امام» و «برخیزید...» می باشد. بازسازی شعر این سرود توسط «محمدمهدی سیار» انجام شده است.

باطنی ادامه داد: از دیگر بخشهای برنامه افتتاحیه، اهدای جوایز بخشهای فیلم ما، نماهنگ، مقاله و پژوهش، تیزر، پوستر و فیلمنامه می باشد. گرچه بخشهای فیلم داستانی، مستند و انیمیشن و برنامه های تلویزیونی در اختتامیه برگزیدگان خود را خواهند شناخت. همچنین مجری برنامه افتتاحیه «سیدمحمدعلی صدری نیا» از برگزیدگان دوره چهارم جشنواره عمار می باشد.

مدیر روابط عمومی جشنواره عمار گفت: گرچه این افتتاحیه آغاز رسمی پنجمین دوره جشنواره عمار است ولی از چند روز پیش در شهرستان های سراسر کشور مراسم های افتتاحیه عمار در حال برگزاری است و این افتتاحیه ها در روزهای آینده در سراسر کشور ادامه خواهد داشت. در این بین برنامه سینما فلسطین افتتاح رسمی اکران های مردمی یک ساله پنجمین دوره جشنواره عمار در سراسر کشور است.

وی افزود: پخش آثار جشنواره عمار در تهران، از روز پنجشنبه 11 دی ماه در سینما فلسطین آغاز شده و تا اختتامیه جشنواره در تاریخ 19 دی ماه ادامه خواهد داشت. پخش کلیه آثار در سینما فلسطین به صورت رایگان بوده و همه مردم می توانند با مراجعه به سینما فلسطین نظاره گر آثار پنجمین دوره جشنواره عمار باشند. جزئیات برنامه اکران آثار در سینما فلسطین نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

همچنین متقاضیان برگزاری اکران های مردمی می توانند از طریق مراجعه به سایت ammarfilm.ir و یا ارسال نام خود و شهر محل سکونتشان به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۸۰۱ برای برگزاری اکران های مردمی ثبت نام نمایند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000