پرینت

کلید اولیه آزمون بورد منتشر شد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دنیای علم و سلامت

کلید اولیه بیست و هشتمین آزمون بورد فوق تخصصی و شصت و یکمین دوره بورد تخصصی هم اکنون بر سایت سنجش آموزش پزشکی قابل مشاهده است و داوطلبان فرصت دارند تا اعتراضات خود را به صورت اینترنتی ظرف امروز و فردا اعلام کنند

خبرگزاری فارس: کلید اولیه آزمون بورد منتشر شد/ فرصت اعتراض ظرف امروز و فردا

آزمون‌های بورد دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با حدود بیش از 3700 داوطلب در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی روز گذشته برگزار شد.

کلید اولیه آزمون بیست و هشتمین دوره دانشنامه فوق تخصصی و شصت و یکمین دوره دانشنامه تخصصی هم اکنون بر سایت سنجش آموزش پزشکی قابل مشاهده است و داوطلبان می توانند با واردکردن کد رهگیری، آن را دریافت کنند.

در این دوره از آزمون، داوطلبان فرصت دارند تا اعتراضات خود را به صورت اینترنتی امروز 14 و فردا 15شهریور اعلام کنند تا توسط اساتید رشته‌های مختلف مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

نتایج آزمون کتبی تمام رشته‌ها نیز فردا، شنبه 15 شهریور اعلام خواهد شد تا پذیرفته شدگان بتوانند وارد مرحله شفاهی آزمونها شوند.

پذیرفته شدگان در مرحله کتبی از روز یکشنبه تا سه شنبه  16 و 17 و 18 شهریور در آزمونهای شفاهی(آسکی) شرکت خواهند کرد و اعلام نتایج نهایی آزمون دانشنامه بورد تخصصی و فوق تخصصی روز چهارشنبه 19شهریور از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت قابل مشاهده است.

همچنین قرار است مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر شصت و یکمین دوره بورد تخصصی و بیست و هشتمین دوره دانشنامه فوق تخصصی با حضور وزیر بهداشت روز پنجشنبه 20 شهریور برگزار شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000