پرینت

جزوه: داستان ریاضیات جدید

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در دریافت فایل


 «داستان ریاضیات جدید» یکی از خواندنی ترین مقالات شهید مهدی رجب بیگی است که به همت تریبون مستضعین در قالب جزوه برای استفاده علاقه مندان آماده شده است.

مقاله «داستان ریاضیات جدید» به همراه دیگر یادداشت‌های سیاسی، مقالات طنز و سروده‌های این شهید عزیز درباره‌ی وجوه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی انقلاب اسلامی و وقایع روز، در کتاب «می‌رویم تا خط امام بماند» به چاپ رسیده است.

در این جزوه می خوانیم:

«معلم هستم. معلم معلم که نه، دانشجو هستم. اما خب، تدریس هم می‌کنم. اول توی جهاد کار می‌کردم. یعنی به جای کار، جهاد می‌کردم. نه همان که اول گفتم. در جهاد کار می‌کردم. اصلاً چه فرقی می‌کند؟ بالاخره آدم هر کار که بکند جهاد است. این طور نیست؟
رشته‌ام مربوط به کارهای ساختمانی می‌شود. اما از این جور کارها اصلاً خوشم نمی‌آید. راستش را بخواهید خودم هم نمی‌دانم چرا این رشته را انتخاب کردم. دوستانم می‌گفتند: «تو درس ات خیلی خوب است، حیف است که ادبیات و الهیات و تاریخ و این جور چیزها بخوانی. برو رشته‌های مهندسی».»

علاقه مندان می توانند این جزوه را از پیوند زیر دریافت نمایند

دریافت جزوه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000