پرینت

ویژگی های اطلس چند رسانه ای دفاع مقدس+دریافت فایل

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در دریافت فایل

ویژگی های اطلس چند رسانه ای دفاع مقدس+دریافت فایل این اطلس چند رسانه‌ای شامل سالنمای دفاع مقدس از نخستین روز حمله نیروهای بعثی به خاک جمهوری اسلامی ایران تا امضای قرارداد 598 می شود.

از ویژگی های این اطلس، قابلیت نمایش در رایانه های شخصی و تلفن های همراه با سیستم عامل‌ اندروید است. یکی دیگر از ویژگی های این اطلس، موسیقی همزمان است و در آن نماهنگ های ماندگار دفاع مقدس در این اطلس آورده شده است.

همچنین امکان ایمیل این اطلس در سیستم های تحت وب وجود دارد و امکان جستجوی متنی داخل آن وجود دارد. سهولت حمل این اطلس در قالب یک لوح فشرده از دیگر ویژگی های این اطلس چند رسانه‌ای دیجیتال است. این اطلس حدود 300 نقشه دفاع مقدس دارد.

در این اطلس، تعیین موقعیت ها، خط سیر حمله ها و حرکت نیروها کاملا نمایش داده شده است و کاربر می تواند اطلاعات موضوعی مورد نیاز را در این اطلس پیدا کند.

شایان ذکر است، بسیاری از افرادی که بخواهند جدا از کاروان راهیان نور و به صورت انفرادی از مناطق مختلف دفاع مقدس بازدید کنند می توانند این اطلس چند رسانه‌ای دیجیتالی جغرافیای دفاع مقدس را در تلفن همراه خود داشته باشند و در هر نقطه ای که می رسند اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند.
 
برای دریافت نرم افزار بر روی این لینک کلیک کنید.
رمز نرم افزار: 1394

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000