پرینت

عالم شیعه عربستان چه گفت که دستگیر شد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار روز

شیخ حسین الراضی در خطبه اخیر در یکی از مساجد شهرک العمران در الاحساء به  تمجید از حزب الله پرداخت و گفت:  من با صراحت فریاد می‌کشم اگر جرم حزب الله مبارزه با رژیم صهیونیستی غاصب فلسطین و مبارزه با تکفیری‌های داعش است پس من با حزب‌الله در این جرم شریک می‌باشم و هرگز توبه نمی‌کنم زیرا چیزی این توبه را واجب نمی‌کند و مبنایی ندارد.

وی خطاب به سید حسن نصرالله افزود: من دبیرکل حزب الله آن علامه مجاهد سید حسن نصرالله را خطاب قرار می دهم و به او می‌گویم که تو فرزند نجیبان پاک و از نسل ائمه اطهار هستی ، تو عزت و شرف و پیروزی و نصر خداوند و تو امید محرومان و مدافع مظلومان و خاری در چشم ظالمان می‌باشی و تو آن کسی هستی که خوشحالی را در قلب‌های عرب‌ها و مسلمانان و آزادگان جهان وارد کردی.

این عالم شیعه عربستان با اشاره به مبارزه نیروهای مقاومت برای بیرون راندن نیروهای اشغالگر به دبیرکل حزب الله لبنان گفت:  آن روزی که اسرائیل را از جنوب لبنان ذلیل و درمانده بیرون راندی تا سرشکسته این ننگ را به دوش کشد ، ای نصرالله با برکت الهی و در پناه خداوند به پیش رو زیرا کسی که از خداوند بترسد خداوند همه چیز را از او می هراساند.

وی رژیم صهیونیستی را دشمن مسلمانان دانست و  از عربستان خواست که از مقابله با ایران و حزب الله دست بردارد. وی در این باره خطاب به رژیم سعودی گفت: اما درباره وحدت اسلامی و نزدیک کردن صفوف امت اسلامی به یکدیگر در مقابل دشمن اصلی که همان رژیم صهیونیستی است به دولت عربستان می‌گویم حزب الله را به حال خود رها کنید زیرا حزب الله پیشرفت کرده تا جایی که اسرائیل را شکست داده است ، جمهوری اسلامی ایران را به حال خود رها کنید زیرا ایران پیشرفته شده است حتی بعد از جنگی که هشت سال طول کشید و محاصره اقتصادی که ده‌ها سال به درازا انجامید و اکنون جمهوری اسلامی ایران یک قدرت منطقه‌ای و بین المللی است که سلاح و دیگر اشیاء را خود تولید می‌کند و عربستان باید یمن ، سوریه ، لیبی و بحرین را به حال خود رها کند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000