پرینت

اینفو گرافیک های دوگانه سازش – مقاومت

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در دریافت فایل

اینفوگرافیک با موضوع پرونده مذاکراتی برای سازش و مقاومت – سازش دوگانه ی همیشه تاریخ در آگاهی نامه شماره۱۴ 

Untitled-1

14دور مذاکره برای فلسطینی های آواره چه نتایجی را می توانست در بر داشته باشد؟آنچه را که در پیش رو دارید خلاصه ایست از مجموعه مذاکراتی که طیفی از گروه های فلسطینی ونه همه آنان-بیشتر سازمان آزادی بخش فلسطین- با طرف اشغالگر داشته است.یافتن نتیجه این مذاکرات برای هیچ انسانی که دنبال کننده موضوع فلسطین باشد سخت نیست.۱۴ دور مذاکره برای دسترسی به حق زندگی در کشور خود با رژیمی که آن را غصب کرده است . ۱۴ دور مذاکره ای که هیچ چیزی جز نام خیانت بر آن زیبنده نیست.

مقاومت یگانه راهی است که تا به حال توانسته است صهیونیست ها را از دست اندازی به اندک خاکی که در دسترس فلسطینی هاست بازدارد.مقایسه ۹ جنگ بزرگی که در کشور فلسطین اتفاق افتاده است نشان می دهد که از سال ۲۰۰۰ میلادی به بعد و با شکل گیری کامل گروه های مقاومت در فلسطین اسراییل نه تنها نتوانسته یک وجب از خاک فلسطین را دوباره به اشغال در آورد بلکه در همه موارد با سرافکندگی تمام درخواست آتش بس کرده است.این در حالی است که در جنگ های قبلی همواره اسراییل خود را پیروز میدان می دانست.
 
دانلود اینفوگرافیک با موضوع مذاکراتی برای سازش
دانلود اینفوگرافیک با موضوع سازش – مقاومت ، دو گانه ی همیشه تاریخ
دانلود پرونده دوگانه ی سازش – مقاومت، آگاهی نامه ۱۴

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000