تربیت بدنی و اردویی|| Physical Education

پرینت

تاریخ برگزاری دربی پایتخت +تقویم لیگ برتر و جام حذفی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دنیای ورزش

سازمان لیگ تقویم رسمی مسابقات لیگ برتر و جام حذفی درفصل 94-93 را منتشر کرد و بر این اساس دیدار استقلال و پرسپولیس در روز 29 یا 30 آبان برگزار می‌شود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در نامه‌ای به مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال ورییس سازمان لیگ تقویم یکسال لیگ برتر و جام حذفی را در فصل 94-93 ارائه داد.
 
در نامه غلامرضا بهروان به مهدی تاج آمده است:
 
کمیته مسابقات پس از بررسی‌های همه جانبه و برگزاری جلسات متعدد و با دبیر سازمان لیگ و نیز ریاست فدراسیون و کی روش سر مربی و همکاران ایشان ،تقویم مسابقات لیگ برتر و جام حذفی باشگاه‌های  کشور در فصل 94-93 را تدوین و تنظیم نموده است .
 
بر اساس این تقویم دربی پایتخت در هفته پانزدهم لیگ برتر برگزار می‌شود که بازی‌های این هفته در روز 29 و 30 آبان ماه برگزار خواهد شد.
 
ضمنا تمام تلاش سازمان لیگ این است که هیچگونه تغییری در مسابقات به وجود نیاید مگر در موارد اضطرای و غیرمترقبه و یا اینکه احتمالا در نیم فصل دوم هفته 29 از مورخه 21/2/94 به 18/2/94 در صورت حذف مرحله یک شانزدهم  مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا جابجا شود.
 
کمیته مسابقات وظیفه خود می‌داند از تمامی اصحاب رسانه های مختلف کشور، مدیران، بازیکنان، کادر فنی باشگاه ها و هواداران محترم آنان و هیاتهای فوتبال استان‌ها،مدیران گرامی ورزشگاه‌های سراسر کشور، نیروهای انتظامی و یگان ویژه و پلیس راهور و همکاران ارجمند در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تشکر می‌کند.

برای دانلودتقویم لیگ برتر و جام حذفیاینجا را کلیک کنید

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000